Alfabetyczny indeks obrazów (P)

A | B | C | Ć | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | 
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T | U | V | W | X | Y | Z | Ż | Ź | 

P

"P.M.S.", Karol Bąk
"Pachciarz Szlom", Henryk Rodakowski
"Pacholę wiejskie", Vlastimil Hofman
"Palermo", Stanisław Wójtowicz
"Paleta", Jan Wacław Zawadowski (Zawado)
"Paleta z motywami pożyczonymi (Eduard von Grützner 1848-1925; Franz von Defregger 1835-1925; Josef Wopfner 1843-1927; Georgios Jakobides 1853-1932; Robert Schleich 1845-1934; August Joh. Holmberg 1851-1911; Hermann G. Kricheldorf 1867-1949)", Władysław Czachórski
"Palmy przy drodze", Włodzimierz Terlikowski
"Palmy w Kafsie", Adolf Milich
"Pałac Arcymistrza", Jarosław Jaśnikowski
"Pałac Łazienkowski w Warszawie", Tadeusz Nartowski
"Pałac Myślewicki w Łazienkach", Marcin Zaleski
"Pałac na Wyspie w Łazienkach", Zygmunt Vogel
"Pałac tyrana", Stanisław Żywolewski
"Pałac tyrana II", Stanisław Żywolewski
"Pałac w Zarzeczu", Jan Nepomucen Głowacki
"Pałac wiatru", Marcin Kołpanowicz
"Pałac z orłem na wieży", Nikifor Krynicki
"Pałace snu", Anna Wach
"Pamiątka", Jacek Sroka
"Pamiątka z Holandii II", Jerzy Duda-Gracz
"Pamięć", Maja Borowicz
"Pamięć", Zdzisław Constantin Majrowski (Meyro)
"Pan Jan", Dominik Woźniak
"Pan Kogito", Edward Dwurnik
"Pan Kot", Elżbieta Mozyro
"Pan w czerwonym fraku", Aleksander Gierymski
"Pan w meloniku", Artur Nacht Samborski
"Pan z gramofonem", Marek Włodarski (Henryk Streng)
"Pancerna świnia", Jacek Lipowczan
"Pandora", Anna Wach
"Pani Akne jest ciężkostrawna", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pani B. Dunn", Mojżesz Kisling
"Pani domu", Jan Lebenstein
"Pani Koza", Julitta Anna Sleńdzińska
"Pani Orłów", Dariusz Kaleta
"Pani orłów", Dariusz Kaleta
"Pani smoków", Dariusz Kaleta
"Pani w błękitnej bluzce", Jacek Malczewski
"Pani w fotelu", Olga Boznańska
"Pani w kapeluszu z kwiatami", Olga Boznańska
"Pani z papierosem", Jan Hrynkowski
"Pani z pieskiem na kolanach", Olga Boznańska
"Panna Dziewanna", Daniel Pielucha
"Panna Dziewanna", Daniel Pielucha
"Panna młoda", Zygmunt Menkes
"Panna młoda", Jankiel Adler
"Panorama Gdańska od strony Biskupiej Górki", Jan Krieg
"Panorama Rawy Mazowieckiej", Anna Wąsikiewicz
"Panorama Tatr", Mieczysław Filipkiewicz
"Panowie z miasta", Wiktor Najbor
"Pantomima", Maria Jarema
"Paolo i Francesca", Feliks Stanisław Jasiński
"Papierowy ptak", Dariusz Ślusarsky
"Papież nigdy nie był w Nowym Jorku", Piotr Urbanek
"Papryka", Grzegorz Skrzypek
"Papryka", Henryk Berlewi
"Papryka", Edward Okuń
"Papryka na stole", Grzegorz Skrzypek
"Para", Jean Lambert-Rucki
"Para", Nikifor Krynicki
"Para arabska paląca papierosy", Adam Styka
"Para beduińska", Adam Styka
"Para krakowska", Seweryn Bieszczad
"Para marokańska", Adam Styka
"Para na furze", Karol Kossak
"Para na ławce w parku", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Para nad rzeką", Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Para rybaków. Idylla", Eliasz Kanarek
"Para w dwókółce", J. Konarski
"Para zakochanych", Stefan Bakałowicz
"Para zakochanych", Jan Falsyfikat
"Para zakochanych", Jan Falsyfikat
"Para zakochanych", Jan Falsyfikat
"Para zakochanych", Stanisław Eleszkiewicz
"Para zakochanych", Jan Falsyfikat
"Parada", Stanisław Eleszkiewicz
"Parada cyrkowców", Stanisław Eleszkiewicz
"Parafia Św. Michała", Jerzy Duda-Gracz
"Parasolki", Maria Jarema
"Park", Henryk Szczygliński
"Park", Tadeusz Dominik
"Park", Piotr Potworowski
"Park", Jerzy Faczyński
"Park", Joachim Weingart
"Park", Krzysztof Musiał
"Park Łazienkowski nocą", Henryk Szczygliński
"Park pałacowy", Jerzy Faczyński
"Park Sceaux", Władysław Jahl
"Park w Chateaux la Roussille", Józef Czapski
"Park w Duboju", Józef Pankiewicz
"Park w Nieborowie", Jan Cybis
"Park w Radziejowicach", Józef Chełmoński
"Park wiosną", Ferdynand Ruszczyc
"Park z tulipanami", Maurycy Mędrzycki
"Partia badmingtona", Władysław Bakałowicz
"Partia szachów", Szymon Buchbinder
"Parys", Piotr Naliwajko
"Parys w czapce frygijskiej", Antoni Brodowski
"Paryż", Maurycy Blond (Maurycy Blumenkranc)
"Paryż", Włodzimierz Terlikowski
"Paryż", Kasper Pochwalski
"Paryż", Edward Dwurnik
"Paryż", Kasper Pochwalski
"Paryż", Jan Mirosław Peske
"Paryż - w barze", Janusz Maria Brzeski
"Paryż nocą", Stanisław Młodożeniec
"Paryż. Bulwary nad Sekwaną", Włodzimierz Zakrzewski
"Paryżanka - Dévèra des Bouffes", Paweł Merwart
"Pasące się krowy", Roman Kochanowski
"Pasieka, pięć uli", Eryk Maler
"Pasja życia", Elżbieta Mozyro
"Pasjans", Jan Gotard
"Pasjans przy świecy", Stanisław Wyspiański
"Passionaria leci", Wiktor Najbor
"Passionaria. Kobieta...", Wiktor Najbor
"Pasterka", Paweł Steller
"Pasterz", Jerzy Faczyński
"Pasterz", Eugeniusz Zak
"Pasterz kóz", Alicja Halicka
"Pastisz Ołtarza św. Barbary z 1447 r.", Anna Karolak
"Pastuch", Daniel Pielucha
"Pastuch", Daniel Pielucha
"Pastusza melodia", Alfred Wierusz-Kowalski
"Pastuszek", Jacek Malczewski
"Pastuszek grający na flecie", Henryk Siemiradzki
"Pastuszek z chimerą", Jacek Malczewski
"Pastuszka", Adam Setkowicz
"Pastuszka", Daniel Pielucha
"Pastuszkowie", Henryk Epstein
"Pastuszkowie przy ognisku", Józef Chełmoński
"Pastwisko", Stanisław Kamocki
"Pasym - listopad", Jerzy Duda-Gracz
"Patchwork", Aleksandra Rej
"Patrioci", Jacek Lipowczan
"Patrol", Jerzy Kossak
"Patrol", Ludwik Gędłek
"Patrol", Piotr Naliwajko
"Patrol", Jerzy Kossak
"Patrol", Ludwik Gędłek
"Patrol", Ludwik Gędłek
"Patrol kawalerii polskiej", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Patrol konny", Alfred Wierusz-Kowalski
"Patrol kozacki", Aleksander Orłowski
"Patrol polski w 1830", Maksymilian Gierymski
"Patrol powstańców styczniowych", Antoni Piotrowski
"Patrol powstańczy", Maksymilian Gierymski
"Patrol powstańczy przy ognisku", Maksymilian Gierymski
"Patrol ułanów", Wojciech Kossak
"Patrol ułanów przed chatą", Zygmunt Rozwadowski
"Patrol ułański", Jerzy Kossak
"Patrol zimą", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Patronka zbłąkanych dusz", Tomasz Sętowski
"Patrzę a Ty widzisz", Krzysztof Musiał
"Paw", Justyna Anthony
"Paweł na Areopagu w Atenach", Eugeniusz Wiszniewski
"Paweł na Areopagu w Atenach", Stefan Rybi
"Pątniczka", Antoni Gawiński
"Pedałowanie pod lampą", Jarosław Modzelewski
"Pegaz", Kasper Pochwalski
"Pegaz", Daniel Pielucha
"Pegaz", Arkadiusz Dzielawski
"Pejzaz z powalonym drzewem", Kasper Pochwalski
"Pejzaż", Stanisław Masłowski
"Pejzaż", Eugeniusz Wiszniewski
"Pejzaż", Wojciech Weiss
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Jan Rubczak
"Pejzaż", Ludwik Kwiatkowski
"Pejzaż", Henryk Hayden
"Pejzaż", Eugeniusz Wiszniewski
"Pejzaż", Henryk Epstein
"Pejzaż", Maurycy Blond (Maurycy Blumenkranc)
"Pejzaż", Jan Stanisławski
"Pejzaż", Zygmunt Sidorowicz
"Pejzaż", Eugeniusz Wiszniewski
"Pejzaż", Jan Cybis
"Pejzaż", Krzysztof Lubieniecki
"Pejzaż", Roman Kochanowski
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Jan Mirosław Peske
"Pejzaż", Ignacy Pieńkowski
"Pejzaż", Włodzimierz Terlikowski
"Pejzaż", Józef Krasnowolski
"Pejzaż", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż", Leonard Pękalski
"Pejzaż", Felicjan Szczęsny Kowarski
"Pejzaż", Zygmunt Schreter (Szreter)
"Pejzaż", Ludomir Ludwik Dominik Benedyktowicz
"Pejzaż", Romuald Kamil Witkowski
"Pejzaż", Wojciech Weiss
"Pejzaż", Mieczysław Filipkiewicz
"Pejzaż", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż", Iwan Trusz
"Pejzaż", Franciszek Jaźwiecki
"Pejzaż", Stanisław Czajkowski
"Pejzaż", Henryk Gotlib
"Pejzaż", Jan Grubiński
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Stanisław Kamocki
"Pejzaż", Eugeniusz Wiszniewski
"Pejzaż", Wojciech Weiss
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Jan Falsyfikat
"Pejzaż", Stanisław Ignacy Fabijański herbu Poraj
"Pejzaż", Henryk Hayden
"Pejzaż", Wojciech Weiss
"Pejzaż", Czesław Rzepiński
"Pejzaż", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż", Jan Mirosław Peske
"Pejzaż", Jerzy Faczyński
"Pejzaż", Jan Wojnarski
"Pejzaż", Zygmunt Rozwadowski
"Pejzaż", Zygmunt Waliszewski
"Pejzaż", Ignacy Pieńkowski
"Pejzaż", Teodor Grott
"Pejzaż", Tadeusz Rybkowski
"Pejzaż", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Pejzaż", Rafał Malczewski
"Pejzaż", Roman Kochanowski
"Pejzaż", Wojciech Gerson
"Pejzaż", Adam Bunsch
"Pejzaż", Zbigniew Pronaszko
"Pejzaż", Piotr Niziński
"Pejzaż", Rafał Malczewski
"Pejzaż", Włodzimierz Zakrzewski
"Pejzaż", Teodor Ziomek
"Pejzaż", Vlastimil Hofman
"Pejzaż", Jan Rubczak
"Pejzaż", Eugeniusz Eibisch
"Pejzaż", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż", Jacek Sienicki
"Pejzaż", Henryk Hayden
"Pejzaż", Eugeniusz Wiszniewski
"Pejzaż", Roman Kochanowski
"Pejzaż", Adam Marczyński
"Pejzaż", Arika Madeyska
"Pejzaż", Maria Jarema
"Pejzaż", Józef Rapacki
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Jan Rubczak
"Pejzaż", Henryk Gotlib
"Pejzaż", Janusz Lewandowski
"Pejzaż", Jan Styka
"Pejzaż", Krystyna Ruminkiewicz
"Pejzaż", Irena Weiss zw. Aneri
"Pejzaż", Jan Mirosław Peske
"Pejzaż", Rafał Malczewski
"Pejzaż", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Pejzaż", Zygmunt Menkes
"Pejzaż", Czesław Rzepiński
"Pejzaż", Simon Segal
"Pejzaż", Stanisław Żukowski
"Pejzaż", Marceli Harasimowicz
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Mieczysław Lurczyński
"Pejzaż", Ignacy Pieńkowski
"Pejzaż", Henryk Hayden
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Jerzy Nowosielski
"Pejzaż", Wojciech Weiss
"Pejzaż", Krzysztof Koniczek
"Pejzaż", Iwan Trusz
"Pejzaż", Emil Lindeman
"Pejzaż", Barbara Jonscher
"Pejzaż", Tadeusz Dominik
"Pejzaż", Jan Stanisławski
"Pejzaż - łąka", Jan Stanisławski
"Pejzaż - rozlewiska", Roman Kochanowski
"Pejzaż - zielone zarośla", Jan Stanisławski
"Pejzaż 1/60", Rajmund Ziemski
"Pejzaż 3/68", Rajmund Ziemski
"Pejzaż alpejski", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż alpejski", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż alpejski", Artur Wasner
"Pejzaż alpejski", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż alpejski z jeziorem", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż alpejski z jeziorem", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż alpejski z okolic Brunnen", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż alpejski z okolic Ramsau", Henryk Grabiński
"Pejzaż angielski III", Jerzy Adam Stajuda
"Pejzaż australijski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż australijski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż australijski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż beskidzki", Tadeusz Łakomski
"Pejzaż beskidzki z okolic Bystrej", Julian Fałat
"Pejzaż brazylijski", Rafał Malczewski
"Pejzaż bretoński ze studnią", Tadeusz Makowski
"Pejzaż doliny Cousin koło Avallon", Teofil Kwiatkowski
"Pejzaż fantastyczny", Henryk Gotlib
"Pejzaż górski", Antoni Gramatyka
"Pejzaż górski", Mieczysław Filipkiewicz
"Pejzaż górski", Władysław Skoczylas
"Pejzaż górski", Aleksander Augustynowicz
"Pejzaż górski", Stanisław Żurawski
"Pejzaż górski", Kasper Pochwalski
"Pejzaż górski", Rafał Malczewski
"Pejzaż górski", Iwan Trusz
"Pejzaż górski", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż górski", Mieczysław Filipkiewicz
"Pejzaż górski", Christian Breslauer
"Pejzaż górski", Stanisław Daczyński
"Pejzaż górski", Leon Wyczółkowski
"Pejzaż górski", Rafał Malczewski
"Pejzaż górski", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż górski", Rafał Malczewski
"Pejzaż górski", Rafał Malczewski
"Pejzaż górski", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż górski - Huculszczyzna", Rafał Malczewski
"Pejzaż górski z kościołem", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż górski z miastem i dworcem kolejowym", Nikifor Krynicki
"Pejzaż górski z okolic Castel Gandolfo", Henryk Siemiradzki
"Pejzaż górski'", Stanisław Gałek
"Pejzaż górski. Żółta Turnia - Granaty", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż górzysty z Hiszpanii", Józef Pankiewicz
"Pejzaż idylliczny z owcami", Eugeniusz Zak
"Pejzaż Izraela", Zygmunt Schreter (Szreter)
"Pejzaż jesienny", Wojciech Flek
"Pejzaż jesienny", Roman Kochanowski
"Pejzaż jesienny", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż jesienny", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż jesienny", Roman Kochanowski
"Pejzaż jesienny", Roman Kochanowski
"Pejzaż jesienny", Emilia Wysocka
"Pejzaż jesienny", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż jesienny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż jesienny", Roman Kochanowski
"Pejzaż jesienny z chatami", Zygmunt Sidorowicz
"Pejzaż jesienny z jarzębiną", Julian Fałat
"Pejzaż jesienny z łosiem", Julian Fałat
"Pejzaż jesienny z pokrzywami", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż jesienny ze strumieniem", Jan Stanisławski
"Pejzaż kalwaryjski z widokiem na klasztor", Irena Weiss zw. Aneri
"Pejzaż La Rochelle", Roman Kramsztyk
"Pejzaż leśny", Edmund Cieczkiewicz
"Pejzaż leśny", Władysław Lam
"Pejzaż leśny", Józef Rapacki
"Pejzaż leśny", Ludomir Ludwik Dominik Benedyktowicz
"Pejzaż leśny", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż leśny", Wiktor Korecki
"Pejzaż leśny z Fontainebleau", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Pejzaż letni", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż letni", Henryk Epstein
"Pejzaż letni", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż letni", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż letni", Jan Rubczak
"Pejzaż letni", Konstanty Mackiewicz
"Pejzaż letni", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż letni", Seweryn Bieszczad
"Pejzaż letni z chatami", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż letni z czerwonymi dachami", Wojciech Weiss
"Pejzaż letni z drogą", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż letni z okolic Gołaszewa", Feliks Brzozowski
"Pejzaż letni z rzeką", Julian Fałat
"Pejzaż letni z wiatrakiem", Czesław Znamierowski
"Pejzaż letni z wodą", Konstanty Mackiewicz
"Pejzaż letni ze snopkiem zboża", Jan Stanisławski
"Pejzaż letni ze żniwiarzami", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż łódzki", Władysław Strzemiński
"Pejzaż mazowiecki", Józef Rapacki
"Pejzaż miejski", Magdalena Spasowicz
"Pejzaż miejski", Jan Rawicz
"Pejzaż miejski", Nikifor Krynicki
"Pejzaż miejski", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Pejzaż miejski", Józef Czapski
"Pejzaż miejski", Magdalena Spasowicz
"Pejzaż miejski", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż miejski - Francja", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż miejski z bramą", Kasper Pochwalski
"Pejzaż morski", Ryszard Lech
"Pejzaż morski", Marek Włodarski (Henryk Streng)
"Pejzaż morski", Aleksander Orłowski
"Pejzaż morski", Feliks Michał Wygrzywalski
"Pejzaż morski", Aleksander Orłowski
"Pejzaż morski - Bretania", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż morski - Bretania", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż morski z Bretanii", Simon Segal
"Pejzaż morski z fragmentem portu", Soter Jaxa-Małachowski
"Pejzaż morski z łodzią", Soter Jaxa-Małachowski
"Pejzaż morski z małą łódką", Władysław Ślewiński
"Pejzaż morski. Port z dopływającym statkiem", Roman Sielski
"Pejzaż nad rzeką", Emil Lindeman
"Pejzaż nad Sekwaną", Józef Czapski
"Pejzaż nad wodą", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż nadmorski", Franciszek Żmurko
"Pejzaż nadmorski", Marceli Harasimowicz
"Pejzaż nadmorski", Soter Jaxa-Małachowski
"Pejzaż nadmorski", Marian Mokwa
"Pejzaż nadmorski (Z południa Francji)", Roman Kramsztyk
"Pejzaż nadwodny", Jan Grubiński
"Pejzaż nadwodny", Aleksander Gierymski
"Pejzaż nadwodny", Jan Stanisławski
"Pejzaż nadwodny", Julian Fałat
"Pejzaż nadwodny", Roman Kochanowski
"Pejzaż nadwodny", Tymon Niesiołowski
"Pejzaż nadwodny", Wiktor Korecki
"Pejzaż nadwodny o zachodzie słońca", Emilian Jasiński
"Pejzaż nadwodny z bocianem", Roman Kochanowski
"Pejzaż nadwodny z nenufarami", Józef Rapacki
"Pejzaż nizinny z rzeką", Stanisław Wyspiański
"Pejzaż nocny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż nocny z Paryża - widok na Pont Neuf i Pone des Arts", Jan Szancenbach
"Pejzaż o zmierzchu", Leon Kaufmann (Kamir)
"Pejzaż odzyskany", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż odzyskany", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż paryski", Zofia Stryjeńska
"Pejzaż po zachodzie słońca", Leon Wyczółkowski
"Pejzaż podgórski", Ludwik Leszko
"Pejzaż podgórski", Stanisław Kamocki
"Pejzaż podgórski", Wincenty Wodzinowski
"Pejzaż podgórski", Czesław Rzepiński
"Pejzaż podgórski z chatą", Rafał Malczewski
"Pejzaż podgórski, Zakopane", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż podkrakowski", Roman Kochanowski
"Pejzaż polski", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż południowej Francji", Eugeniusz Eibisch
"Pejzaż Południowej Francji", Adolf Milich
"Pejzaż południowy", Henryk Epstein
"Pejzaż południowy", Jan Rubczak
"Pejzaż południowy", Zygmunt Menkes
"Pejzaż południowy", Eugeniusz Zak
"Pejzaż prowansalski", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż prowansalski", Henryk Hayden
"Pejzaż prowansalski", Jan Mirosław Peske
"Pejzaż prowansalski", Eugeniusz Eibisch
"Pejzaż prowansalski", Maurycy Mędrzycki
"Pejzaż prowansalski", Józef Pankiewicz
"Pejzaż prowansalski", Eugeniusz Eibisch
"Pejzaż prowansalski z kozami", Roman Kramsztyk
"Pejzaż romantyczny", Kazimierz Żwan
"Pejzaż romantyczny", Michał Rouba
"Pejzaż romantyczny", Anastazy Raczyński
"Pejzaż rzeszowski", Robert Karat
"Pejzaż Sanary", Mojżesz Kisling
"Pejzaż Sanary", Mojżesz Kisling
"Pejzaż schodzący", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż surrealistyczny", Tamara Łempicka
"Pejzaż surrealistyczny", Zdzisław Beksiński
"Pejzaż Surrey", Henryk Gotlib
"Pejzaż śnieżny", Józef Wasiołek
"Pejzaż śnieżny o zachodzie", Wiktor Korecki
"Pejzaż śnieżny o zachodzie", Wiktor Korecki
"Pejzaż śródziemnomorski", Henryk Epstein
"Pejzaż śródziemnomorski", Józef Marszewski
"Pejzaż śródziemnomorski", Edward Okuń
"Pejzaż tatrzański", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż tatrzański", Marian Mokwa
"Pejzaż tatrzański", Stanisław Gałek
"Pejzaż tatrzański ze snopkami", Paweł Steller
"Pejzaż trefl", Dominik Woźniak
"Pejzaż w Górach Świętokrzyskich", Włodzimierz Zakrzewski
"Pejzaż w zieleni", Henryk Epstein
"Pejzaż wiejski", Seweryn Bieszczad
"Pejzaż wiejski", Roman Kochanowski
"Pejzaż wiejski", Jan Mirosław Peske
"Pejzaż wiejski", Józef Graczyński
"Pejzaż wiejski", Teofil Zaleski
"Pejzaż wiejski", Władysław Bończa-Rutkowski
"Pejzaż wiejski", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Pejzaż wiejski", Jerzy Potrzebowski
"Pejzaż wiejski", Kasper Pochwalski
"Pejzaż wiejski", Kazimierz Lasocki
"Pejzaż wiejski", Kasper Pochwalski
"Pejzaż wiejski z kapliczką", Tadeusz Rybkowski
"Pejzaż wiejski z rzeką", Damazy Kotowski
"Pejzaż wiejski z zaprzęgiem", Roman Kochanowski
"Pejzaż Wilna (Oratorium)", Ludomir Sleńdziński
"Pejzaż wiosenny", Emil Krcha
"Pejzaż wiosenny II", Jerzy Łabanowski
"Pejzaż włoski", Edward Okuń
"Pejzaż włoski", Emil Lindeman
"Pejzaż włoski", Edward Okuń
"Pejzaż włoski", Iwan Trusz
"Pejzaż włoski", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż włoski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż włoski", Józef Rapacki
"Pejzaż włoski", Iwan Trusz
"Pejzaż włoski", Stanisław Chlebowski
"Pejzaż włoski", Henryk Siemiradzki
"Pejzaż włoski - Capri", Edward Okuń
"Pejzaż włoski z cyprysami", Stanisław Chlebowski
"Pejzaż włoski z ruinami", Henryk Cieszkowski
"Pejzaż wschodni", Iwan Trusz
"Pejzaż z aleją", Wojciech Weiss
"Pejzaż z architekturą", Kasper Pochwalski
"Pejzaż z Białej Cerkwi", Jan Stanisławski
"Pejzaż z bocianem", Kazimierz Alchimowicz
"Pejzaż z Bortnik nad Dniestrem", Henryk Rodakowski
"Pejzaż z Bretanii", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż z Bronowic z widokiem na las", Ludwik de Laveaux
"Pejzaż z Bruges", Józef Pankiewicz
"Pejzaż z Brzostkowa", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż z Bułgarii", Jan Świderski
"Pejzaż z Bystrej", Julian Fałat
"Pejzaż z Capri", Alojzy Siwecki
"Pejzaż z chatami", Aleksander Mroczkowski
"Pejzaż z chatami", Jan Falsyfikat
"Pejzaż z chatą", Jonasz Stern
"Pejzaż z chatą", Juliusz Holzmüller
"Pejzaż z chatą", Jan Cybis
"Pejzaż z chatką", Kasper Pochwalski
"Pejzaż z chatką", Kasper Pochwalski
"Pejzaż z chmurami", Ferdynand Ruszczyc
"Pejzaż z cyprysami", Edward Okuń
"Pejzaż z Czernej", Stanisław Paciorek
"Pejzaż z czerwono kwitnącym drzewem", Rafał Malczewski
"Pejzaż z czerwonym daszkiem", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż z czerwonym domem", Tymon Niesiołowski
"Pejzaż z czerwonym drzewem", Wojciech Weiss
"Pejzaż z czerwonymi dachami", Molli Chwat
"Pejzaż z czerwonymi drzewami", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż z czerwonymi śladami", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż z doliny Cousin", Teofil Kwiatkowski
"Pejzaż z domami", Zygmunt Radnicki
"Pejzaż z domami", Józef Pieniążek
"Pejzaż z domami", Włodzimierz Terlikowski
"Pejzaż z domem", Henryk Wójcik
"Pejzaż z domem w tle", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż z Droblina", Kasper Pochwalski
"Pejzaż z drogą", Krystyna Ruminkiewicz
"Pejzaż z drzewami", Jan Świderski
"Pejzaż z drzewami", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Pejzaż z drzewami", Czesław Jankowski
"Pejzaż z drzewami", Jan Książek
"Pejzaż z drzewami i czerwonym domkiem", Jerzy Fedkowicz
"Pejzaż z Faviéres", Władysław Jahl
"Pejzaż z francuskiej Jury (okolice Ornans),", Włodzimierz Terlikowski
"Pejzaż z Harendy", Jan Szancenbach
"Pejzaż z Jaremcza", Leon Wyczółkowski
"Pejzaż z Jaremcza", Leon Wyczółkowski
"Pejzaż z Jaworza", Paweł Steller
"Pejzaż z jeziorem", Stanisław Żukowski
"Pejzaż z jeziorem", Maksymilian Gierymski
"Pejzaż z jeziorem", Iwan Trusz
"Pejzaż z jeziorem", Maksymilian Gierymski
"Pejzaż z jeziorem Charzykowskim", Adam Marczyński
"Pejzaż z Kalwarii", Wojciech Weiss
"Pejzaż z kamiennym mostem", Aleksander Płonczyński
"Pejzaż z kapliczką", Stanisław Czajkowski
"Pejzaż z kapliczką", Henryk Hayden
"Pejzaż z kapliczką", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż z kapliczką wśród drzew", Stanisław Kamocki
"Pejzaż z karczmą", Walery Brochocki
"Pejzaż z Kazimierza", Edward Okuń
"Pejzaż z Kazimierza", Jan Wydra
"Pejzaż z Kazimierza nad Wisłą", Konstanty Wróblewski
"Pejzaż z kłodami", Kasper Pochwalski
"Pejzaż z kopcem Kościuszki w Krakowie", Czesław Rzepiński
"Pejzaż z kościołem", Kazimierz Łotocki
"Pejzaż z kościołem", Jerzy Faczyński
"Pejzaż z kościołem", Molli Chwat
"Pejzaż z kościołem", Wacław Wąsowicz
"Pejzaż z kościółkiem", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż z kościółkiem", Michalina Krzyżanowska
"Pejzaż z Krymu", Iwan Trusz
"Pejzaż z Kudowy", Eugeniusz Eibisch
"Pejzaż z kwitnącym drzewem", Rafał Malczewski
"Pejzaż z Lanckorony", Hanna Rudzka-Cybisowa
"Pejzaż z lasem", Józef Pankiewicz
"Pejzaż z lasem i łąką", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż z Limon", Władysław Jahl
"Pejzaż z lodzią", Franciszek Ruśkiewicz
"Pejzaż z łąką", Henryk Gotlib
"Pejzaż z łąką", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż z łodziami", Magdalena Spasowicz
"Pejzaż z łódką", Walery Brochocki
"Pejzaż z łódką", Józef Rapacki
"Pejzaż z Meaux", Zygmunt Waliszewski
"Pejzaż z miłosiernym Nazaretańczykiem", Józef Stolorz
"Pejzaż z moich stron", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż z mostem", Eugeniusz Eibisch
"Pejzaż z mostem", Jonasz Stern
"Pejzaż z mostem", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż z mostkiem", Wiktor Korecki
"Pejzaż z mostkiem", Zygmunt Sidorowicz
"Pejzaż z Myślenic", Jerzy Fedkowicz
"Pejzaż z myśliwymi polującymi na ptaki", Józef Szermentowski (Szermętowski)
"Pejzaż z Nicei", Ignacy Hirszfang
"Pejzaż z Norwegii", Christian Breslauer
"Pejzaż z obłokiem (studium do Ziemi)", Ferdynand Ruszczyc
"Pejzaż z oddziałem powstańczym", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż z ogrodem", Kasper Pochwalski
"Pejzaż z okolic Krakowa", Roman Kochanowski
"Pejzaż z okolic Ojcowa", Henryk Grabiński
"Pejzaż z okolic Rycerki", Mieczysław Serwin-Oracki
"Pejzaż z okolic Saint-Tropez", Józef Pankiewicz
"Pejzaż z ostami i mgłą", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż z pasącym się bydłem", Roman Kochanowski
"Pejzaż z Pierrefitte", Henryk Rodakowski
"Pejzaż z piniami w Saint Tropez", Józef Pankiewicz
"Pejzaż z płotem", Stanisław Żukowski
"Pejzaż z płotem. Parana (Brazylia)", Rafał Malczewski
"Pejzaż z pokrzywami", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż z południa Francji", Rafał Malczewski
"Pejzaż z południowego wybrzeża", Eugeniusz Zak
"Pejzaż z Południowej Francji", Józef Pankiewicz
"Pejzaż z Południowej Francji", Stanisław Eleszkiewicz
"Pejzaż z południowej Francji", Ludwik Czaykowski
"Pejzaż z południowej Francji", Henryk Hayden
"Pejzaż z południowej Francji", Henryk Hayden
"Pejzaż z postaciami ludzkimi", Zygmunt Menkes
"Pejzaż z Prowansji", Mojżesz Kisling
"Pejzaż z Prowansji", Mojżesz Kisling
"Pejzaż z Prowansji", Mojżesz Kisling
"Pejzaż z przydrożnymi drzewami", Henryk Epstein
"Pejzaż z ptakami", Krystyna Ruminkiewicz
"Pejzaż z Racławic", Jan Styka
"Pejzaż z Rozewia", Jan Bednarski
"Pejzaż z ruinami", Jan Kanty Walery Eljasz-Radzikowski
"Pejzaż z rzeczką", Roman Kochanowski
"Pejzaż z rzeczką", Adam Wiktor Malinowski
"Pejzaż z rzeką", Abraham Neuman
"Pejzaż z rzeką", Marceli Harasimowicz
"Pejzaż z rzeką", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż z rzeką", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż z rzeką", Aleksander Gierymski
"Pejzaż z rzeką", Eugeniusz Wiszniewski
"Pejzaż z rzeką", Kazimierz Stabrowski
"Pejzaż z rzeką", Stanisław Żukowski
"Pejzaż z rzeką", Edward Wieczorek
"Pejzaż z rzeką", Jan Klępiński
"Pejzaż z Saint-Tropez", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż z Saint-Tropez", Józef Pankiewicz
"Pejzaż z Saint-Tropez", Henryk Hayden
"Pejzaż z samotnym drzewem", Wojciech Weiss
"Pejzaż z saniami", Rafał Malczewski
"Pejzaż z Sieniawy nad Rosią", Jan Stanisławski
"Pejzaż z sosną", Jan Stanisławski
"Pejzaż z Suffczyna", Jan Cybis
"Pejzaż z Supraśla", Włodzimierz Wasilewicz
"Pejzaż z topolami", Jan Cybis
"Pejzaż z trawami", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż z Ujanowic k. Limanowej", Mieczysław Serwin-Oracki
"Pejzaż z upadłym czasem, ale bez kota", Jarosław Jaśnikowski
"Pejzaż z wędrowcem", Eugeniusz Zak
"Pejzaż z wiatrakami", Władysław Galimski
"Pejzaż z wiatrakiem", Jan Mirosław Peske
"Pejzaż z wierzbą", Michał Rouba
"Pejzaż z wieżą kościoła w tle", Kasper Pochwalski
"Pejzaż z Włoch", Józef Mehoffer
"Pejzaż z wodą", Aleksander Wels
"Pejzaż z wodospadem i zamkiem", Edward Okuń
"Pejzaż z Woli Radziszowskiej", Stanisław Kamocki
"Pejzaż z Woodstock", Zygmunt Menkes
"Pejzaż z wysoką sosną", Aleksander Świeszewski
"Pejzaż z wysoką topolą", Jan Stanisławski
"Pejzaż z zagajnikiem brzozowym", Maksymilian Gierymski
"Pejzaż z żeglarzami", Eugeniusz Zak
"Pejzaż za torami", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż ze słonecznikami", Stanisław Jankowski
"Pejzaż ze snopkami", Antoni Procajłowicz
"Pejzaż ze stadem owiec", Henryk Gotlib
"Pejzaż ze stogami", Wojciech Weiss
"Pejzaż ze strumieniem", Henryk Piątkowski
"Pejzaż ze strumieniem", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż ze strumieniem", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż ze Strzyżowa", Zbigniew Pronaszko
"Pejzaż ze sztafażem", Jerzy Duda-Gracz
"Pejzaż ze Szwajcarii (Morcote)", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pejzaż ze ścieżką", Józef Czajkowski
"Pejzaż ze Śniatynki", Antoni Lange
"Pejzaż ze Zgorzelca", Magdalena Skrzyńska
"Pejzaż ze zjawą", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Pejzaż ze żniwiarzami", Feliks Brzozowski
"Pejzaż zimowy", Walery Brochocki
"Pejzaż zimowy", Eugeniusz Arct
"Pejzaż zimowy", Jerzy Karszniewicz
"Pejzaż zimowy", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy", Rafał Malczewski
"Pejzaż zimowy", Stanisław Witkiewicz
"Pejzaż zimowy", Adam Setkowicz
"Pejzaż zimowy", Konstanty Kietlicz-Rayski
"Pejzaż zimowy", Tadeusz Dowgird (Tadas Daugirdas)
"Pejzaż zimowy", Roman Kochanowski
"Pejzaż zimowy", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy", Jan Stanisławski
"Pejzaż zimowy", Tadeusz Nartowski
"Pejzaż zimowy", Roman Kochanowski
"Pejzaż zimowy", Stanisław Żukowski
"Pejzaż zimowy", Ludwik Leszko
"Pejzaż zimowy", Wiktor Korecki
"Pejzaż zimowy", Włodzimierz Zakrzewski
"Pejzaż zimowy", Adam Setkowicz
"Pejzaż zimowy", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż zimowy", Wiktor Korecki
"Pejzaż zimowy", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy II", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pejzaż zimowy w Bystrej", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z Bystrej", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z Bystrej", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z Bystrej", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z Bystrej", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z chatami przy leśnej drodze", Wiktor Korecki
"Pejzaż zimowy z chatą", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z drzewami", Stanisław Osostowicz
"Pejzaż zimowy z Nieświeża", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z okolic Wisły", Paweł Steller
"Pejzaż zimowy z południa Francji", Henryk Epstein
"Pejzaż zimowy z Poronina", Mieczysław Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy z potokiem", Wiktor Korecki
"Pejzaż zimowy z potokiem", Stefan Filipkiewicz
"Pejzaż zimowy z przydrożną kapliczką", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż zimowy z różowymi chmurami", Julian Fałat
"Pejzaż zimowy z rzeką", Wiktor Korecki
"Pejzaż zimowy z rzeką", Roman Kochanowski
"Pejzaż zimowy z rzeką", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Pejzaż zimowy z rzeką i chatami", Wiktor Korecki
"Pejzaż znad Chiemsee - Widok na Herreninsel", Władysław Aleksander Malecki
"Pejzaż znad Dniestru", Henryk Rodakowski
"Pejzaż znad Prutu", Leon Wyczółkowski
"Pejzaż znad rzeki Orb", Sasza (Szaje) Blonder
"Pejzaż zwyczajny", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż żółty II", Anna Wąsikiewicz
"Pejzaż. Południe", Rafał Malczewski
"Pejzażyk", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Pelargonie", Irena Weiss zw. Aneri
"Pelargonie", Maria Surawska
"Pełnia", Rafał Olbiński
"Penetracje", Maria Jarema
"Penture C", Tadeusz Kantor
"Peonie", Wojciech Weiss
"Peonie", Józef Pankiewicz
"Peonie w ogrodzie", Zbigniew Kopania
"Peonie w wazonie", Włodzimierz Terlikowski
"Peonie z tajemniczą maską", Zbigniew Kopania
"Per aspera ad astra", Andrzej Andrea Sajewski
"Per aspera ad astra", Edward Okuń
"Perła", Karol Bąk
"Perła", Piotr Naliwajko
"Peron", Tadeusz Brzozowski
"Perspektywa zmierzchu", Emilia Gąsienica-Setlak
"Perszerony", Piotr Michałowski
"Pewnego razu w ogrodzie - Wiosna", Ryszard Tyszkiewicz
"Pędem przez miasteczko", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Pędząc", Krzysztof Koniczek
"Pędząc II", Krzysztof Koniczek
"Pędząc III", Krzysztof Koniczek
"Pędzące zaprzęgi", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Piasek", Maja Borowicz
"Piaskarz", Alfred Wierusz-Kowalski
"Piaski", Czesław Sadowski
"Piazza dei Cavalli w Piacenzy", Jan Stanisławski
"Piazza del Popolo w Rzymie", Aleksander Gierymski
"Picasso", Stanisław Młodożeniec
"Picie mleka", Franciszek Kostrzewski
"Pieczenie kartofli", Roman Kochanowski
"Pieczenie kartofli", Adam Setkowicz
"Piedestał", Krzysztof Koniczek
"Piedestał", Krzysztof Koniczek
"Piekło", Stanisław Żywolewski
"Piekło Syzyfów", Jarosław Jaśnikowski
"Pielgrzym", Wojciech Gerson
"Pielgrzym", Feliks Michał Wygrzywalski
"Pielgrzymi to Juta-Juta ...", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pielgrzymka", Józef Stolorz
"Pieniny", Józef Szermentowski (Szermętowski)
"Pierrot", Rafał Olbiński
"Pierrot", Wacław Borowski
"Pierrot", Eugeniusz Zak
"Pierrot", Eugeniusz Zak
"Pierrot (Autoportret symboliczny)", Witold Wojtkiewicz
"Pierrot w świetle księżyca", Józef Wodziński
"Pierwsza gwiazdka", Tadeusz Popiel
"Pierwsza komunia", Ferdynand Ruszczyc
"Pierwsza lekcja", Franciszek Ejsmond
"Pierwsza pieśń - przedwiośnie", Vlastimil Hofman
"Pierwsze czytanie", Franciszek Ejsmond
"Pierwsze ćwiczenia", Artur Grottger
"Pierwszy dzień jesieni", Rafał Olbiński
"Pierwszy papieros", Franciszek Kostrzewski
"Pierwszy śnieg. Widok tatrzański z Kościelcem", Zefiryn Ćwikliński
"Pies apokaliptyczny", Piotr Urbanek
"Pieśń", Jan Żyznowski
"Pieśń ciszy", Anna Wach
"Pieśń niewolnicy", Henryk Siemiradzki
"Pieśń syren", Andrzej Andrea Sajewski
"Pieśń wieczorna", Franciszek Żmurko
"Pietà dzielnicowa", Władysław Hasior
"Pieta", Jacek Malczewski
"Pieta", Malarz Nieznany
"Pieta", Stanisław Korzeniewski
"Pieta", Piotr Stachiewicz
"Pieta", Waldemar Cwenarski
"Pięcioro dzieci z psem", Tadeusz Makowski
"Piękna kobieta", Justyna Anthony
"Piękna kraina", Anna Wach
"Piękna Zośka", Piotr Stachiewicz
"Pięknie zaczyna się dzień", Kazimierz Mikulski
"Piękność orientalna", Adam Styka
"Piękność wschodnia", Wacław Pawliszak
"Piękność z haremu", Emil Eisman-Semenowsky
"Piękny i bestia", Dariusz Żejmo
"Piętnasta gra 10 x 10", Ryszard Winiarski
"Pigmalion", Dariusz Kaleta
"Pijaczka", Eugeniusz Zak
"Pijak", Eugeniusz Zak
"Pijak", Jan Gotard
"Pijący chłopiec", Eugeniusz Zak
"Piknik", Dariusz Żejmo
"Piknik przy moście Maidenhead", Henryk Gotlib
"Piknik we dwoje", Jarosław Jaśnikowski
"Pilnowanie wystawy", Jarosław Modzelewski
"Pilotka i dwa skrzydła", Cyprian Nocoń
"Piłka", Krzysztof Musiał
"Pinia", Dariusz Żejmo
"Pinie nad wodą", Henryk Cieszkowski
"Pinie nad wodą", Henryk Cieszkowski
"Pinie przy Villa Borghese w Rzymie", Aleksander Gierymski
"Pinokio", Cyprian Nocoń
"Piosenka skowronka", Vlastimil Hofman
"Piotr Apostoł w cyrku", Jan Styka
"Piotr hr. Szembek", Józefat Ignacy Łukaszewicz
"Piraci", Feliks Michał Wygrzywalski
"Piramida dla zmęczonego człowieka", Stanisław Fijałkowski
"Pisa", Dariusz Żejmo
"Pisarz Georg Polti", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Pisarz Tory", Artur Markowicz
"Pisząca list", Eugeniusz Zak
"Piszczka dech", Tadeusz Brzozowski
"Piwonie", Leon Wyczółkowski
"Piwonie", Wojciech Weiss
"Piwonie", Irena Weiss zw. Aneri
"Piwonie i kwiaty polne", Irena Weiss zw. Aneri
"Piwonie w żółtym wazonie", Stefan Filipkiewicz
"Piza", Edward Dwurnik
"Plac Dauphine w Paryżu", Jan Mirosław Peske
"Plac Krasińskich z kościołem Pijarów w Warszawie", Marcin Zaleski
"Plac Maksymiliana w Monachium nocą", Wincenty Trojanowski
"Plac Maksymiliana w Monachium w nocy", Aleksander Gierymski
"Plac meduzy", Marcin Kołpanowicz
"Plac Obserwatorium", Abraham Weinbaum
"Plac św. Marka w Wenecji", Włodzimierz Terlikowski
"Plac Św. Marka w Wenecji", Bernardo Bellotto (Canaletto)
"Plac św. Marka w Wenecji", Jan Ciągliński
"Plac Trzech Krzyży", Edward Dwurnik
"Plac Wittelsbachów w Monachium w nocy", Aleksander Gierymski
"Plac Zamkowy", Edward Dwurnik
"Plac Zamkowy", Władysław Chmieliński
"Plac Zamkowy", Władysław Chmieliński
"Plac Zamkowy", Włodzimierz Zakrzewski
"Plac Zamkowy", Edward Dwurnik
"Plac Zamkowy", Edward Dwurnik
"Plac Zamkowy w zimie", Władysław Chmieliński
"Plac Zgody w Paryżu", Józef Czapski
"Plac Zygmunta III", Artur Grottger
"Place de la Concorde w Paryżu", Jan Stanisławski
"Planty", Jan Stanisławski
"Planty", Stefan Filipkiewicz
"Planty o świcie", Stanisław Wyspiański
"Platany w parku", Jan Wacław Zawadowski (Zawado)
"Platany w parku", Jan Wacław Zawadowski (Zawado)
"Platforma Obywatelska", Franciszek C. Kulon
"Platon", Dariusz Kaleta
"Plaża", Andrzej Wróblewski
"Plaża", Franciszek C. Kulon
"Plaża", Krzysztof Musiał
"Plaża", Stanisław Młodożeniec
"Plaża i łodzie rybackie", Soter Jaxa-Małachowski
"Plaża na Lido", Alfons Karpiński
"Plaża rybaków", Kornel Wilczek
"Plaża w Rio de Janeiro", Rafał Malczewski
"Plebania w Sandomierzu", Stanisław Kamocki
"Plemię pariasów", Bruno Schulz
"Plener fotograficzny", Jarosław Jaśnikowski
"Plener w Kazimierzu", Jerzy Zinkow
"Pludry", Tadeusz Brzozowski
"Płaczący", Józef Stolorz
"Płock", Edward Dwurnik
"Płonący las", Anna Wąsikiewicz
"Płonący step", Zygmunt Ajdukiewicz
"Pływalnia", Erna Rosenstein
"Pnie", Zdzisław Ruszkowski
"Po bitwie", Józef Ryszkiewicz
"Po bitwie pod Zieleńcami", Wojciech Kossak
"Po burzy", Stanisław Dębicki
"Po burzy", Tadeusz Popiel
"Po burzy", Kazimierz Łotocki
"Po burzy", Tadeusz Popiel
"Po burzy", Alina Sibera
"Po deszczu", Zdzisław Constantin Majrowski (Meyro)
"Po deszczu", Magdalena Skrzyńska
"Po deszczu", Stanisław Żukowski
"Po drodze", Krzysztof Musiał
"Po drugiej stronie", Jacek Szynkarczuk
"Po drugiej stronie lustra", Arkadiusz Dzielawski
"Po obu stronach bramy - Wielka Sobota", Jacek Waltoś
"Po odpuście w okolicy Krakowa", Tadeusz Rybkowski
"Po pojedynku", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Po polowaniu", Jerzy Potrzebowski
"Po polowaniu", Juliusz Kossak
"Po polowaniu", Ryszard Okniński
"Po polowaniu", Jan Chełmiński
"Po polowaniu na łosia", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Po polowaniu na niedźwiedzie w Nieświeżu", Julian Fałat
"Po polowaniu zimą", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Po przepiórce piski", Tadeusz Brzozowski
"Po wyroku", Franciszek C. Kulon
"Po zabawie", Jerzy Potrzebowski
"Po zachodzie - Chata na wrzosowisku", Wiktor Korecki
"Po żniwach", Wincenty Wodzinowski
"Pobereżnik Gregorcio", Henryk Rodakowski
"Pocałunek", Elżbieta Mozyro
"Pocałunek", Kornel Wilczek
"Pocałunek", Louis de Silvestre
"Pocałunek", Alfred Lenica
"Pocałunek Eunice", Jan Styka
"Pocałunek mongolskiego księcia w lodowej pustyni", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Pocałunek na moście", Dariusz Żejmo
"Pochodnie Nerona lub Świeczniki chrześcijaństwa", Henryk Siemiradzki
"Pochodnie Nerona-Studium do obrazu", Henryk Siemiradzki
"Pochód", Witold Wojtkiewicz
"Pochód Lisowczyków", Józef Brandt
"Pochód Szwedów do Kiejdan", Józef Brandt
"Pochód ułanów polskich w 1830 r.", Maksymilian Gierymski
"Pochód zbójników", Władysław Skoczylas
"Pociąg", Maksymilian Novàk-Zempliński
"Pociąg do gwiazd", Elżbieta Mozyro
"Pociąg do Sopotu", Zbigniew Hinc
"Pociąg osobowy", Wiktor Najbor
"Pocieszenie", Vlastimil Hofman
"Początek grzesznego snu", Jarosław Jaśnikowski
"Początek i koniec", Elżbieta Mozyro
"Początek życia", Otolia Kraszewska
"Pocztarek", Alfred Wierusz-Kowalski
"Pocztówka z wakacji", Rafał Olbiński
"Pocztylion na koniu", Piotr Michałowski
"Pod Austerlitz", Jan Chełmiński
"Pod Babią Górą", Julian Fałat
"Pod figurą", Kasper Pochwalski
"Pod krzyżem", Fryderyk Pautsch
"Pod lasem", Magdalena Skrzyńska
"Pod lasem", Roman Kochanowski
"Pod lasem (Krajobraz ze skrajem lasu)", Zygmunt Sidorowicz
"Pod mostem", Dariusz Żejmo
"Pod mostem", Anna Wąsikiewicz
"Pod mostem", Anna Wąsikiewicz
"Pod osłoną", Karol Bąk
"Pod parasolem", Julian Bończa-Tomaszewski
"Pod sieciami", Jan Skotnicki
"Pod skrzydłami anioła", Vlastimil Hofman
"Pod słońcem Toskanii", Dariusz Żejmo
"Pod wiaduktem", Edward Dwurnik
"Pod wieczór ( Z Polesia)", Józef Chełmoński
"Pod złotymi żaglami", Kornel Wilczek
"Podaj cegłę", Aleksander Kobzdej
"Podarunek kozacki", Wacław Pawliszak
"Podbój kanionu Colca", Borys Michalik
"Podcienie", Teodor Grott
"Podjazd lisa", Alfons Dunin Borkowski
"Podlasie - jesień", Krzysztof Koniczek
"Podlasie - lato", Krzysztof Koniczek
"Podlasie - wiosna", Krzysztof Koniczek
"Podlasie - zima", Krzysztof Koniczek
"Podlasie. Zima", Krzysztof Koniczek
"Podlaski pejzaż", Eugeniusz Wiszniewski
"Podlaski pejzaż", Eugeniusz Wiszniewski
"Podmuch wiatru", Borys Michalik
"Podmuchy wiosenne", Witold Wojtkiewicz
"Podniebny lot", Anna Wach
"Podróż", Cyprian Nocoń
"Podróż do Dewahan", Arkadiusz Dzielawski
"Podróż do Nie-Ziemi", Jacek Lipowczan
"Podróż na Wschód", Jacek Malczewski
"Podróż nocą", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Podróż w czasie", Andrzej Andrea Sajewski
"Podróż w dobry nastrój", Borys Michalik
"Podróż w nieznane", Mikołaj Sętowski
"Podróż wozem", Alfred Wierusz-Kowalski
"Podróżny w kibitce", Aleksander Orłowski
"Podstarzały wehikuł czasu", Jarosław Jaśnikowski
"Podtatrze o zachodzie", Józef Mularczyk
"Podwodne Gracje", Tomasz Sętowski
"Podwójny portret Józefa Mehoffera", Stanisław Wyspiański
"Podwórko", Piotr Adamczyk
"Podwórko", Stanisław Kamocki
"Podwórko", Hanna Rudzka-Cybisowa
"Podwórko", Wacław Wąsowicz
"Podwórko", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Podwórko bretońskie", Leon Hirszenberg
"Podwórko w Monachium", Aleksander Gierymski
"Poeta ulotny", Leszek Sokół
"Poetyka wsi, Brzegi 4 - Obraz 1373", Jerzy Duda-Gracz
"Poezja i natura", Vlastimil Hofman
"Poganka nawraca świętego", Franciszek Starowieyski
"Pogawędka z młodymi praczkami", Józef Brandt
"Pogodne życie", Rafał Malczewski
"Pogodne życie - urodzaj", Rafał Malczewski
"Pogoń", Jerzy Kossak
"Pogoń - epizod z walk 1920 roku", Stanisław Kaczor-Batowski
"Pogoń ułanów za Kozakami", Jerzy Kossak
"Pogoń ułanów za kozakami", Leonard Wintorowski (Winterowski)
"Pogoń ułanów za Kozakami", Jerzy Kossak
"Pogoń wilków", Alfred Wierusz-Kowalski
"Pogoń za bolszewikiem", Jerzy Kossak
"Pogoń, epizod z wojny bolszewickiej", Jerzy Kossak
"Pogorzelcy", Franciszek Kostrzewski
"Pogorzelcy - chałupa spalona po wojnie", January Suchodolski
"Pogrom", Wojciech Kossak
"Pogromca potworów", Dariusz Kaleta
"Pogromczyni serc", Jacek Lipowczan
"Pogrzeb", Czesław Wdowiszewski
"Pogrzeb chłopski", Józef Szermentowski (Szermętowski)
"Pogrzeb chłopski", Józef Szermentowski (Szermętowski)
"Pogrzeb huculski", Fryderyk Pautsch
"Pogrzeb huculski", Władysław Jarocki
"Pogrzeb huculski", Teodor Axentowicz
"Pogrzeb na wsi", Wincenty Wodzinowski
"Pogrzeb rekina", Tadeusz Brzozowski
"Pojazd dziecięcy", Stanisław Chlebowski
"Pojednanie", Artur Grottger
"Pojenie koni", Stanisław Bagiński
"Pojenie konia", Wojciech Kossak
"Pojmanie", Malarz Nieznany
"Pojmanie kaukaskiego wodza", Józef Brandt
"Pojmanie na arkan", Józef Brandt
"Pokłon Trzech Króli", Michał Stachowicz
"Pokłon Trzech Króli", Szymon Czechowicz
"Pokłon Trzech Króli", Malarz Nieznany
"Pokój", Konrad Krzyżanowski
"Pokój hotelowy", Tamara Łempicka
"Pokój I", Krzysztof Musiał
"Pokój II", Krzysztof Musiał
"Pokój muzyczny", Marcin Kołpanowicz
"Pokój podróżnika", Marcin Kołpanowicz
"Pokój z widokiem", Rafał Olbiński
"Pokrzywy", Magdalena Skrzyńska
"Pokrzywy II", Magdalena Skrzyńska
"Pokrzywy III", Magdalena Skrzyńska
"Pokrzywy w Zgorzałym Moście", Magdalena Skrzyńska
"Pokusa", Anna Karolak
"Pokusa na pustyni", Adam Styka
"Pokusa smaku", Elżbieta Mozyro
"Pokusy", Jan Styka
"Pola gryki w Dyminie", Anna Wąsikiewicz
"Pola Voiron", Władysław Jahl
"Polacy formują flagę narodową", Włodzimierz Pawlak
"Polana", Stanisław Masłowski
"Polanka w lesie", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Polczarno Szary", Aleksander Kobzdej
"Pole", Magdalena Skrzyńska
"Pole golfowe", Edward Dwurnik
"Pole kwiatów", Kazimierz Lasocki
"Pole wczesną jesienią", Julian Fałat
"Pole z wierzbami", Anna Wąsikiewicz
"Pole ze zbożem", Jan Cybis
"Polesie", Julian Fałat
"Policzony czas", Maja Borowicz
"Polityka", Franciszek Kostrzewski
"Polka", Tamara Łempicka
"Polka. La Polonaise", Tadeusz Styka
"Polne kwiaty w błękitnym dzbanku", Jan Mirosław Peske
"Polonez Chopina - Bal w Hôtel Lambert w Paryżu", Teofil Kwiatkowski
"Polonez Chopina - Bal w Hotel Lambert w Paryżu", Teofil Kwiatkowski
"Polonez pod gołym niebem", Korneli Szlegel
"Polonia", Karol Bąk
"Polonia", Stanisław Wyspiański
"Polonia", Władysław Skoczylas
"Polowanie", Ludwik Gędłek
"Polowanie", Alfred Wierusz-Kowalski
"Polowanie", Franciszek Kostrzewski
"Polowanie", Jan Maksymilian Kasprowicz
"Polowanie", Wojciech Kossak
"Polowanie", Julian Fałat
"Polowanie", Leszek Piasecki
"Polowanie", Jarosław Modzelewski
"Polowanie", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Polowanie", Julian Fałat
"Polowanie Diany", Wacław Borowski
"Polowanie na głuszca", Józef Chełmoński
"Polowanie na jelenia", January Suchodolski
"Polowanie na kaczki", Daniel Schultz
"Polowanie na niedźwiedzia", Julian Fałat
"Polowanie na potwora", Dariusz Kaleta
"Polowanie par force", Wojciech Kossak
"Polowanie par force na jelenia", Jan Chełmiński
"Polowanie par force z ogarami", Jerzy Kossak
"Polowanie par force z ogarami", Jan Rosen
"Polowanie w Gödöllő", Wojciech Kossak
"Polowanie w Hubertusstock", Julian Fałat
"Polowanie w Nieświeżu", Julian Fałat
"Polowanie w Nieświeżu", Julian Fałat
"Polowanie z chartami", Zygmunt Ajdukiewicz
"Polowanie z chartami na dropie", Juliusz Kossak
"Polowanie z nagonką", Julian Fałat
"Polowanie z ogarami", Zygmunt Ajdukiewicz
"Polowanie z sokołem", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Polowanie zimą", Józef Jaroszyński
"Polski jeździec", Aleksander Orłowski
"Polski orszak weselny", Alfred Wierusz-Kowalski
"Polski patrol w 1830", Maksymilian Gierymski
"Polski ułan", Feliks Franić
"Polskie morze", Soter Jaxa-Małachowski
"Polskie morze. Port rybacki na Helu", Alfred Żmuda
"Polskie sosny", Edward Dwurnik
"Polskie sosny", Edward Dwurnik
"Polskie strachy", Piotr Adamczyk
"Polskie wojsko w drodze", Ludwik Gędłek
"Poławiaczka pereł", Karol Bąk
"Połów", Józef Stolorz
"Połów o świcie", Leon Wyczółkowski
"Połów ryb", Franciszek Kostrzewski
"Południe", Karol Bąk
"Południe", Rafał Malczewski
"Południowa Francja w lecie", Lutka Pink (Ludwika Pinkusiewicz)
"Południowa piękność", Henryk Siemiradzki
"Południowy", Aleksander Kobzdej
"Pomarańcza", Zdzisław Constantin Majrowski (Meyro)
"Pomarańczarka", Krystyna Ruminkiewicz
"Pomarańcze", Jan Wacław Zawadowski (Zawado)
"Pomarańcze i cytryny", Edward Okuń
"Pomarańcze na kratkach", Edward Dwurnik
"Pomarańczowe tulipany", Edward Dwurnik
"Pomarańczowe tulipany", Edward Dwurnik
"Pomeranka", Anna Wąsikiewicz
"Pomiędzy dźwiękami", Elżbieta Mozyro
"Pomnik generała Championnet", Zygmunt Waliszewski
"Pomnik Jana Sobieskiego w Łazienkach", Jan Rubczak
"Pomost w Cisach", Magdalena Skrzyńska
"Pomyślne wiatry", Anna Wach
"Ponaglenie", Elżbieta Mozyro
"Pont Neuf", Jan Mirosław Peske
"Ponte", Dariusz Żejmo
"Ponte Del Diavolo", Dariusz Żejmo
"Ponte Vecchio", Dariusz Żejmo
"Ponte Vecchio, Firenze", Dariusz Żejmo
"Poobiednia drzemka miłośników sztuki w Zachęcie", Witold Wojtkiewicz
"Popas", Tadeusz Brzozowski
"Popielec", Julian Fałat
"Popiersie", Tamara Łempicka
"Popiersie kobiety", Mojżesz Kisling
"Popiersie mężczyzny", Władysław Kijno
"Popiersie młodej dziewczyny", Eugeniusz Zak
"Popioły anioła", Bogdan Korczowski
"Popołudnie niebieskiego tapira", Jarosław Miklasiewicz
"Popołudniowa nuda", Alina Sibera
"Pora karmienia", Ida Łotocka-Huelle
"Porachunki uczniowskie", Artur Grottger
"Poranek", Daniel Pielucha
"Poranek", Tomasz Sętowski
"Poranek", Jacek Malczewski
"Poranek II", Włodzimierz Bykowski
"Poranek na Dnieprze", Iwan Trusz
"Poranek nad jeziorem", Wincenty Trojanowski
"Poranek przed karczmą", Józef Chełmoński
"Poranek przed karczmą", Józef Chełmoński
"Poranek w atelier", Anna Wach
"Poranek w Gandawie", Soter Jaxa-Małachowski
"Poranna jazda konno brzegiem morza", Jan Chełmiński
"Poranna melodia", Daniel Pielucha
"Porozmawiajmy", Krzysztof Koniczek
"Port", Krzysztof Koniczek
"Port", Simon Mondzain (Szamaj Mondszajn)
"Port", Henryk Hayden
"Port", Soter Jaxa-Małachowski
"Port", Bertold Piotr Oczko
"Port", Irena Hassenberg (Reno)
"Port", Krzysztof Koniczek
"Port de Saint-Tropez", Mojżesz Kisling
"Port gdański", Zbigniew Hinc
"Port nad Bosforem", Stanisław Chlebowski
"Port o zachodzie. St. Tropez", Teodor Grott
"Port rybacki", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Port w Bretanii", Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Port w Concarneau", Józef Pankiewicz
"Port w Marsylii", Jan Rubczak
"Port w Marsylii", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Port w Martigues", Włodzimierz Terlikowski
"Port w Sète", Sasza (Szaje) Blonder
"Port w Ustce", Jarosław Władysław Kozłowski
"Port Ziemia", Jacek Szynkarczuk
"Portal F", Krzysztof Musiał
"Portal I", Krzysztof Musiał
"Portal II", Arkadiusz Dzielawski
"Portal III", Arkadiusz Dzielawski
"Portal J", Krzysztof Musiał
"Portal K", Krzysztof Musiał
"Portal V", Arkadiusz Dzielawski
"Portet Tytusa Czyżewskiego", Leon Chwistek
"Portofino", Dariusz Żejmo
"Portovenere", Dariusz Żejmo
"Portowa kafejka", Henryk Hayden
"Portowe błękity", Kornel Wilczek
"Portowe klimaty", Józef Mularczyk
"Portret", Henryk Gotlib
"Portret", Mojżesz Kisling
"Portret", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Portret", Simon Segal
"Portret", Leon Kapliński
"Portret", Mojżesz Kisling
"Portret", Leopold Kretz
"Portret", Mojżesz Kisling
"Portret Józefa Chełmońskiego", Leon Wyczółkowski
"Portret A.M. Łanskiej", Aleksander Orłowski
"Portret A.P. Łanskoja", Aleksander Orłowski
"Portret Adama Asnyka z Muzą", Jacek Malczewski
"Portret Adama hr. Potockiego z Buczacza", Juliusz Kossak
"Portret Adama Maksymiliana Oderfelda", Józef Pankiewicz
"Portret Adama Mickiewicza", Henryk Rodakowski
"Portret Adama Mickiewicza", Franciszek Tepa (Teppa)
"Portret Adama Potockiego", Franciszek Tepa (Teppa)
"Portret Adama Styki", Tadeusz Styka
"Portret Adama Styki w mundurze Hallerczyka", Tadeusz Styka
"Portret Adama Ważyka", Leokadia Bielska-Tworkowska
"Portret Adolfa Baslera", Roman Kramsztyk
"Portret Adolfa Nowaczyńskiego", Stanisław Wyspiański
"Portret Adolfa Weisenberga", Zygmunt Ajdukiewicz
"Portret Aeny Frewert", Edward Okuń
"Portret Agnieszki", Piotr Adamczyk
"Portret aktorki P. Marcello", Jacek Malczewski
"Portret Alberta Radziwiłła", Stefan Bakałowicz
"Portret Albiny Rondomańskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Albiny Rondomańskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Aleksandra Batowskiego", Antoni Brodowski
"Portret Aleksandra Dejeana", Józef Mehoffer
"Portret Aleksandra Mączyńskiego", Antoni Józef Misiowski
"Portret Aleksandra Stankiewicza", Henryk Siemiradzki
"Portret Aleksandra Żywa", Roman Kramsztyk
"Portret Aleksandry Totwenowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Alfreda i Adama Potockich", Wojciech Korneli Stattler
"Portret Alfreda Potockiego", Jan Matejko
"Portret Andrzeja Banacha", Nikifor Krynicki
"Portret Andrzeja Mielewskiego w roli Rapsoda w Bolesławie Śmiałym", Stanisław Wyspiański
"Portret Andrzeja Rybickiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Aneri", Wojciech Weiss
"Portret Anieli Tiede", Wojciech Gerson
"Portret Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny Rydlowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Anny z Branickich Lubomirskiej", Malarz Nieznany
"Portret Anny z Kettlerów Radziwiłłowej", Malarz Nieznany
"Portret Antoniego Bielskiego", Józef Chojnicki
"Portret Antoniego Czechowicza", Ludomir Sleńdziński
"Portret Antoniego Kamieńskiego", Stanisław Wyspiański
"Portret Antoniego Langego", Stanisław Wyspiański
"Portret Antoniego Wodzickiego", Julian Fałat
"Portret Apolonii z Ustrzyckich Poniatowskiej z synem Stanisławem", Marcello Bacciarelli
"Portret architekta G. Quarenghiego", Aleksander Orłowski
"Portret arcyksięcia Karola Stefana Habsburga", Tadeusz Ajdukiewicz
"Portret Artamona Denisowa", Aleksander Orłowski
"Portret Artura Potockiego", Jan Matejko
"Portret Artura Rubinsteina", Mojżesz Kisling
"Portret Artura Schroedera", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret artysty", Vlastimil Hofman
"Portret arystokraty", Malarz Nieznany
"Portret Augusta III", Louis de Silvestre
"Portret Babetty Singer, ciotki artysty", Henryk Rodakowski
"Portret Baltusa", Mojżesz Kisling
"Portret Barbary Pochwalskiej", Kasper Pochwalski
"Portret Beatrice Hahn Troy", Tadeusz Styka
"Portret benedyktyńskiego mnicha", Jan Polak
"Portret Bogdana Jaxa Ronikiera", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Bohdana Filipowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Bohdana Filipowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Bohdana Filipowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Bohdana Filipowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Boreyki, kasztelana zawichojskiego", Malarz Nieznany
"Portret Bretonki", Eugeniusz Zak
"Portret brodatego mężczyzny", Wolf Kibel
"Portret brodatego mężczyzny", Szymon Buchbinder
"Portret Bronisławy Ostrowskiej", Konrad Krzyżanowski
"Portret Celiny Sarowej", Józef Mehoffer
"Portret Charlesa Forbesa", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret chłopa w kapeluszu", Piotr Michałowski
"Portret chłopa w zimowym pejzażu", Władysław Bończa-Rutkowski
"Portret chłopca", Leon Lewkowicz
"Portret chłopca", Józef Pankiewicz
"Portret chłopca", Ludwik Machalski
"Portret chłopca", Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Portret chłopca", Vlastimil Hofman
"Portret chłopca", Bolesław Barbacki
"Portret chłopca", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Portret chłopca na koniu", Juliusz Kossak
"Portret chłopca w gimnazjalnym mundurku", Olga Boznańska
"Portret chłopca, Tomasza Domaniewskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret chłopczyka", Feliks Michał Wygrzywalski
"Portret chłopczyka", Tadeusz Makowski
"Portret ciemnowłosej dziewczynki", Tadeusz Łukaszewicz
"Portret ciotki artysty", Henryk Rodakowski
"Portret Claire Bloom", Marek Żuławski
"Portret Clary C. Gabrilovisch", Tadeusz Styka
"Portret córeczki artysty", Bolesław Szańkowski
"Portret córki", Ludomir Sleńdziński
"Portret córki artysty Celiny na koniu", Piotr Michałowski
"Portret córki artysty, Marii Woźniakowskiej", Henryk Rodakowski
"Portret córki Beaty z kanarkiem", Jan Matejko
"Portret córki Julii Meyznerowej", Jacek Malczewski
"Portret córki Julitty", Ludomir Sleńdziński
"Portret córki Julitty", Ludomir Sleńdziński
"Portret córki Julitty (w zielonym kapeluszu i płaszczu koloru bordo)", Ludomir Sleńdziński
"Portret córki Sebastiana Lubomirskiego", Malarz Nieznany
"Portret córki w szalu hiszpańskim", Ludomir Sleńdziński
"Portret córki Wandy", Henryk Czarnecki
"Portret córki z puderniczką", Ludomir Sleńdziński
"Portret Czesławy Oknińskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret czytającego mężczyzny", Jacek Malczewski
"Portret damy", Tadeusz Styka
"Portret damy", Aleksander Orłowski
"Portret damy", Zofia Atteslander
"Portret damy (prawdopodobnie śpiewaczki Józefiny Reszke)", Tadeusz Ajdukiewicz
"Portret damy w czarnej sukni", Adam Badowski
"Portret damy w czerwonej sukni", Władysław Bakałowicz
"Portret damy w etoli", Tadeusz Styka
"Portret damy w kapeluszu", Henryk Gotlib
"Portret damy w kapeluszu", Jacek Malczewski
"Portret damy w kapeluszu", Franciszek Żmurko
"Portret damy w kapeluszu", Franciszek Żmurko
"Portret damy w tiulowym szalu", Bolesław Szańkowski
"Portret damy z koralami", Ludomir Sleńdziński
"Portret damy z kwiatem przy sukni", Bolesław Szańkowski
"Portret damy z lornetką", Anna Bilińska-Bohdanowiczowa
"Portret damy z naszyjnikiem pereł", Leopold Pilichowski
"Portret Daniela Willincka", Krzysztof Lubieniecki
"Portret de Mademoiselle L. C.", Paweł Merwart
"Portret Denisa Dawidowa", Aleksander Orłowski
"Portret doktora Kupczyka", Leopold Gottlieb
"Portret dorożkarza", Aleksander Orłowski
"Portret dr Adama Rydla", Józef Mehoffer
"Portret dwojga dzieci", Zbigniew Pronaszko
"Portret dwojga dzieci na schodach", Olga Boznańska
"Portret dwóch dam", Bolesław Szańkowski
"Portret dwóch dziewczynek", Olga Boznańska
"Portret dwóch dziewczynek Heleny i Władysławy Chmielarczyk", Olga Boznańska
"Portret dwóch kobiet (żony Doreen Heaton-Potworowskiej i Teresy Pągowskiej)", Piotr Potworowski
"Portret dwóch młodych mężczyzn", Jacek Malczewski
"Portret dziadka", Stanisław Wałach
"Portret dzieci", Olga Boznańska
"Portret dziecka", Włodzimierz Terlikowski
"Portret dziecka", Bronisława Rychter-Janowska
"Portret dziewczynki", Maurycy Trębacz
"Portret dziewczynki", Jan Kauzik (Kausik)
"Portret dziewczynki", Stanisław Wyspiański
"Portret dziewczynki", Jan Styka
"Portret dziewczynki", Stanisław Wyspiański
"Portret dziewczynki", Stanisław Pichor
"Portret dziewczynki", Stanisław Wyspiański
"Portret dziewczynki", Emilia Dukszyńska-Dukszta
"Portret dziewczynki", Czesław Rzepiński
"Portret dziewczynki", Aleksander Orłowski
"Portret dziewczynki", Maria Hausnerowa
"Portret dziewczynki", Jan Falsyfikat
"Portret dziewczynki", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret dziewczynki", Henryk Rauchinger
"Portret dziewczynki", Stanisław Wyspiański
"Portret dziewczynki", Janusz Kotarbiński
"Portret dziewczynki", Stanisław Kamocki
"Portret dziewczynki", Jan Kazimierz Olpiński
"Portret dziewczynki w białej sukience", Alfons Karpiński
"Portret dziewczynki w czerwonej czapeczce", Vlastimil Hofman
"Portret dziewczynki w czerwonej sukience", Stanisław Wyspiański
"Portret dziewczynki w czerwonej sukience", Stanisław Wyspiański
"Portret dziewczynki w czerwonej sukience (Dziewczynka, Portret Józi Oderfeldówny)", Józef Pankiewicz
"Portret dziewczynki w kraciastym spencerku", Władysław Skoczylas
"Portret dziewczynki w różowej sukience", Feliks Hanusz
"Portret dziewczynki z książką", Marcin Jabłoński
"Portret dziewczynki z medalionem", Artur Grottger
"Portret dziewczynki z parasolką", Adam Hannytkiewicz
"Portret dziewczynki z warkoczami", Leon Lewkowicz
"Portret dziewczyny", Piotr Stachiewicz
"Portret dziewczyny", Czesław Rzepiński
"Portret dziewczyny", Jan Mirosław Peske
"Portret dziewczyny", Igor Talwiński
"Portret dziewczyny", Zygmunt Menkes
"Portret dziewczyny", Wilhelm Wachtel
"Portret dziewczyny", Jan Falsyfikat
"Portret dziewczyny", Alojzy Reichan
"Portret dziewczyny w białej bluzce", Tadeusz Styka
"Portret dziewczyny w okularach", Jerzy Nowosielski
"Portret dziewczyny w stroju ludowym", Henryk Uziembło
"Portret dziewczyny w stroju ludowym", Piotr Stachiewicz
"Portret dziewczyny z astrami", Vlastimil Hofman
"Portret dziewczyny z kwiatami", Wincenty Wodzinowski
"Portret dziewczyny z kwiatami", Zygmunt Menkes
"Portret dziewczyny z papierosem", Henryk Berlewi
"Portret Edwardy Szmuglarowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Edwardy Szmuglarowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Elizy Pareńskiej", Stanisław Wyspiański
"Portret Elizy Pareńskiej", Stanisław Wyspiański
"Portret Elizy z Mühleisenów Pareńskiej", Witold Wojtkiewicz
"Portret Elli Banachowej", Nikifor Krynicki
"Portret Elli i Andrzeja Banachów", Nikifor Krynicki
"Portret Elzy Krausowej", Olga Boznańska
"Portret Elżbiety Kossakowej", Alfons Karpiński
"Portret Elżbiety z Denhoffów Lubomirskiej", Malarz Nieznany
"Portret Emilii Włodkowskiej", Józef Simmler
"Portret epitafijny ks. Jana Łuczkiewicza", Malarz Nieznany
"Portret Ericha Cohna", Zygmunt Menkes
"Portret Eugenii Dunin-Borkowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Eugeniusza Lorka", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret ezoteryczny", Karol Bąk
"Portret Feliksa Jasieńskiego", Józef Mehoffer
"Portret Feliksa Jesieńskiego", Józef Pankiewicz
"Portret Fernanda Fleuret Dessin'a", Alicja Halicka
"Portret fikcyjny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret fikcyjny", Tymon Niesiołowski
"Portret Franciszka Krzyształowicza", Stanisław Wyspiański
"Portret Franciszka Matejki", Jan Matejko
"Portret Franciszka Siedleckiego", Jacek Malczewski
"Portret Franciszka Smuglewicza", Józef Peszka
"Portret Franciszka Staroniewicza", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret francuskiego kapitana", Jan Piotr Norblin de la Gourdaine
"Portret Friedy Moltzer", Teodor Axentowicz
"Portret Gabrieli Reval", Olga Boznańska
"Portret Gabrieli Zapolskiej", Julian Fałat
"Portret Gabrieli Zapolskiej", Stanisław Janowski
"Portret gejszy", Andrzej Jerzy Mniszech
"Portret generała Fiodora Nesselrode", Stanisław Marszałkiewicz
"Portret generała Henryka Dembińskiego", Henryk Rodakowski
"Portret generałowej Wiktorii Madalińskiej", Józef Faworski
"Portret Georgesa Danysza (drugiego syna Jana Danysza)", Olga Boznańska
"Portret Gertrudy Dziewickiej", Olga Boznańska
"Portret Gisele", Simon Segal
"Portret górala", Stanisław Górski
"Portret górala", Stanisław Górski
"Portret górala", Tadeusz Gadomski
"Portret górala", Janusz Kotarbiński
"Portret góralki", Stanisław Górski
"Portret góralki", Stanisław Górski
"Portret góralki", Kacper Żelechowski
"Portret gruszki", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Portret H. Hilchena", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret H. Spirzewskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Haliny Byłczyńskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Haliny Byłczyńskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Haliny Krajewskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Haliny Reynel", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Hanny Moesówny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Hansa Corneliusa", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Helenki w gorsecie krakowskim", Stanisław Wyspiański
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Białynickiej-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny Chmielarczykowej", Olga Boznańska
"Portret Heleny d'Abancourt de Franqueville", Józef Mehoffer
"Portret Heleny Modrzejewskiej", Tadeusz Ajdukiewicz
"Portret Heleny Morsztynówny", Olga Boznańska
"Portret Heleny Propper-Bornet", Stanisław Wyspiański
"Portret Heleny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Heleny z Wroczynerów Matzel", Alojzy Reichan
"Portret Henryka Jasieńskiego jako dziecka (Portret dziecka)", Józef Pankiewicz
"Portret Henryka Kamma", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Henryki Marii Kurnatowskiej", Olga Boznańska
"Portret hetmana Ostafija Daszkiewicza", Jan Matejko
"Portret Hiszpanki", Emil Eisman-Semenowsky
"Portret Honoraty Leszczyńskiej w roli Katarzyny w "Poskromieniu złośnicy" Williama Szekspira", Stanisław Wyspiański
"Portret Ignacego Bobrowskiego", Jacek Malczewski
"Portret Ignacego Krasickiego", Per Krafft zw. starszym
"Portret Ignacego Pieńkowskiego", Wojciech Weiss
"Portret Ireny Domaniewskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Domaniewskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Fedorowiczowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Fedorowiczowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Krzywickiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Krzywickiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Krzywickiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Krzywickiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Landesman", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Poświkówny-Solskiej", Wojciech Gerson
"Portret Ireny Raciborskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Serdy-Zbigniewiczowej", Olga Boznańska
"Portret Ireny Solskiej", Stanisław Wyspiański
"Portret Ireny Solskiej", Józef Mehoffer
"Portret Ireny Solskiej z mężczyzną", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ireny Wiedyskiewicz-Polniakowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Irminy Bajer-Nowowiejskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Iwana Kryłowa", Aleksander Orłowski
"Portret Izabeli Branickiej", Antoni Tallmann
"Portret Izabeli Zborowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Izabelli Lubomirskiej", Marcello Bacciarelli
"Portret Izy Boznańskiej, siostry Olgi", Olga Boznańska
"Portret Izy z Giełgudów Axentwiczowej", Józef Mehoffer
"Portret Jacka Malczewskiego", Rafał Malczewski
"Portret Jadwigi Grobickiej", Ludomir Sleńdziński
"Portret Jadwigi Łuszczewskiej (Deotymy)", Józef Simmler
"Portret Jadwigi Pulichowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jadwigi Pulichowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jadwigi Sobolewskiej, z domu Błażejewicz", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jadwigi Turowskiej-Leszczyńskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jadwigi Wikiewiczowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jadwigi z Tarłów Mniszchowej", Malarz Nieznany
"Portret Jadwigi ze Szpetów Strachockiej", Wojciech Gerson
"Portret Jakowa Efimowicza Siversa", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret Jakuba Floriana Narzymskiego", Szymon Czechowicz
"Portret Jana Czapskiego, podskarbiego koronnego", Szymon Czechowicz
"Portret Jana Działyńskiego", Leon Kapliński
"Portret Jana Franciszka Konopki", Jacek Malczewski
"Portret Jana Hoplińskiego", Józef Mehoffer
"Portret Jana III Sobieskiego", Jerzy Siemiginowski-Eleuter (Szymonowicz)
"Portret Jana III Sobieskiego", Jan Styka
"Portret Jana III Sobieskiego z synem Jakubem", Jan Tricius
"Portret Jana Józefa Głogowskiego - Il pensieroso", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jana Kasprowicza", Damazy Kotowski
"Portret Jana Kazimierza", Daniel Schultz
"Portret Jana Klemensa Branickiego", Antoni Tallmann
"Portret Jana Leszczyńskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jana Leszczyńskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jana Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jana Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jana Stanisławskiego", Stanisław Wyspiański
"Portret Jana Styki", Tadeusz Styka
"Portret Janiny Bastgen", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janiny Filipowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janiny Filipowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janiny Grobickiej", Ludomir Sleńdziński
"Portret Janiny Karleńskiej", Roman Kramsztyk
"Portret Janiny Skibińskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janiny Turowskiej-Leszczyńskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janiny Turowskiej-Leszczyńskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janka K.", Piotr Adamczyk
"Portret Janusza de Beaurain", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janusza Domaniewskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janusza Domaniewskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janusza Domaniewskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Janusza Radziwiłła", Malarz Nieznany
"Portret Janusza Radziwiłła", Malarz Nieznany
"Portret jasnowłosego dziecka", Kazimierz Pochwalski
"Portret Jeana Cocteau", Mojżesz Kisling
"Portret Jekateriny Samojlowej", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret Jerzego Burnata", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jerzego Komorowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jerzego Komorowskiego w wieku 11 lat", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jerzego Konińskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jerzego Szczęsnego Potockiego", Jan Chrzciciel Lampi Młodszy
"Portret Jerzego Żuławskiego", Stanisław Wyspiański
"Portret Jędrzeja Marusarza", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Joanny Czaplickiej-Rzepka", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Jone Allison-Barnes", Mojżesz Kisling
"Portret Józefa Adamka, napastnika TS Wisła", Vlastimil Hofman
"Portret Józefa Brandta", Bolesław Szańkowski
"Portret Józefa Chełmońskiego", Leon Wyczółkowski
"Portret Józefa Ciechońskiego", Jan Matejko
"Portret Józefa Fedorowicza", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Józefa Fedorowicza", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Józefa Fedorowicza", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Józefa Komorowskiego", Józef Pitschmann
"Portret Józefa Krupińskiego", Jacek Malczewski
"Portret Józefa Maksymiliana Ossolińskiego", Jan Maszkowski
"Portret Józefa Mehoffera", Stanisław Wyspiański
"Portret Józefa Piłsudskiego", Konrad Krzyżanowski
"Portret Józefa Reinfelda", Roman Kramsztyk
"Portret Józefa Sarego, wiceprezydenta Krakowa", Józef Mehoffer
"Portret Józefa Szujskiego", Jan Matejko
"Portret Józefiny Konińskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Józefy Chrzanowskiej", Kazimierz Wojniakowski
"Portret Józefy Dobrzańskiej", Stanisław Marszałkiewicz
"Portret Józefy Kochanowskiej z paziem", Baltazar Gołębiowski
"Portret Jules'a Holtzapffla", Henryk Rodakowski
"Portret Juliana Nowaka", Stanisław Wyspiański
"Portret Juliana Pagaczewskiego", Stanisław Wyspiański
"Portret Juliana Ursyna Niemcewicza", Antoni Brodowski
"Portret Julii Simmlerowej", Józef Simmler
"Portret Julka", Monika Żeromska
"Portret K.I. Seidela", Aleksander Orłowski
"Portret Kamila Huberta Roztworowskiego", Vlastimil Hofman
"Portret kapitana Antoniego Dudzińskiego", Wojciech Kossak
"Portret Karola Brodowskiego, brata artysty", Antoni Brodowski
"Portret Karola Chodkiewicza", Leon Kapliński
"Portret Karola Frycza", Fryderyk Pautsch
"Portret Karola Gilewskiego", Jan Matejko
"Portret Karola Huberta Rostworowskiego", Józef Mehoffer
"Portret Karola i Małgorzaty Lanckorońskich", Jacek Malczewski
"Portret Karola Wyrwicza z maskami", Kazimierz Kwiatkowski
"Portret Karola Zolicha", Wacław Taranczewski
"Portret Karoliny i Adelajdy Lanckorońskich", Jacek Malczewski
"Portret Karoliny z Korgowdów Sleńdzińskiej", Aleksander Sleńdziński
"Portret Katarzyny i Grzegorza Przybyłów", Malarz Nieznany
"Portret Katarzyny II", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret Katarzyny II", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret Katarzyny Potockiej", Jan Matejko
"Portret Katarzyny z Lubomirskich Ostrogskiej", Malarz Nieznany
"Portret Katarzyny z Tęczyńskich Radziwiłłowej", Malarz Nieznany
"Portret Kaukaza", Tadeusz Ajdukiewicz
"Portret Kazimiery Felix", Gustaw Gwozdecki
"Portret Kazimiery z Potockich Wilżyny", Kazimierz Wojniakowski
"Portret Kazimiery Żuławskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Kazimierza Bartoszewicza", Witold Pruszkowski
"Portret Kazimierza Lewandowskiego", Stanisław Wyspiański
"Portret Kazimierza Pochwalskiego", Jacek Malczewski
"Portret Kazimierza Pochwalskiego", Jacek Malczewski
"Portret Kazimierza Sosnkowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Kazimierza Stankiewicza", Stanisław Wyspiański
"Portret Klementyny z Tetmajerów Olcyngierowej", Stanisław Wyspiański
"Portret kobiecy", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiecy", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiecy", Franciszek Żmurko
"Portret kobiecy", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiecy", Tadeusz Styka
"Portret kobiecy", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Zdzisław Suchodolski
"Portret kobiety", Czesław Zawadziński
"Portret kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Jan Mirosław Peske
"Portret kobiety", Henryk Gotlib
"Portret kobiety", Stanisław Eleszkiewicz
"Portret kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Jerzy Nowosielski
"Portret kobiety", Jerzy Faczyński
"Portret kobiety", Czesław Rzepiński
"Portret kobiety", Marcin Jabłoński
"Portret kobiety", Jan Kanty Szwedkowski
"Portret kobiety", Jankiel Adler
"Portret kobiety", Jan Kazimierz Olpiński
"Portret kobiety", Olga Boznańska
"Portret kobiety", Nikifor Krynicki
"Portret kobiety", Maurycy Gottlieb
"Portret kobiety", Artur Nacht Samborski
"Portret kobiety", Aleksander Orłowski
"Portret kobiety", Henryk Szadkowski
"Portret kobiety", Apolinary Stanisław Kotowicz
"Portret kobiety", Malarz Nieznany
"Portret kobiety", Eugeniusz Eibisch
"Portret kobiety", Olga Boznańska
"Portret kobiety", Xawery Dunikowski
"Portret kobiety", Olga Boznańska
"Portret kobiety", Czesław Rzepiński
"Portret kobiety", Jankiel Adler
"Portret kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Zygmunt Landau
"Portret kobiety", Mojżesz Kisling
"Portret kobiety", Włodzimierz Terlikowski
"Portret kobiety", Piotr Michałowski
"Portret kobiety", Włodzimierz Terlikowski
"Portret kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Tadeusz Styka
"Portret kobiety", Stanisław Eleszkiewicz
"Portret kobiety", Bolesław Biegas
"Portret kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Jerzy Nowosielski
"Portret kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Jacek Malczewski
"Portret kobiety", Krzysztof Lubieniecki
"Portret kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret kobiety", Artur Nacht Samborski
"Portret kobiety", Teodor Axentowicz
"Portret kobiety", Władysław Bakałowicz
"Portret kobiety", Zygmunt Szpingier
"Portret kobiety", Henryk Siemiradzki
"Portret kobiety", Zygmunt Sidorowicz
"Portret kobiety", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Portret kobiety", Olga Boznańska
"Portret kobiety", Tadeusz Styka
"Portret kobiety", Władysław Bakałowicz
"Portret kobiety", Olga Boznańska
"Portret kobiety (Jadwiga Kontkiewiczowa)", Ludomir Sleńdziński
"Portret kobiety (Jadwiga Kontkiewiczowa)", Ludomir Sleńdziński
"Portret kobiety (żony artysty)", Eugeniusz Zak
"Portret kobiety - Rzymianka", Henryk Siemiradzki
"Portret kobiety czytającej gazetę", Stanisław Dębicki
"Portret kobiety jako Salome", Jacek Malczewski
"Portret kobiety na tle mostu", Rafał Malczewski
"Portret kobiety o jasnych włosach", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Portret kobiety o zielonych oczach", Tadeusz Styka
"Portret kobiety w czarnej sukni", Gustaw Gwozdecki
"Portret kobiety w czarnej sukni ze słonecznikiem", Emil Eisman-Semenowsky
"Portret kobiety w czarnym kapeluszu z piórami", Władysław Czachórski
"Portret kobiety w czerwieni...", Konrad Krzyżanowski
"Portret kobiety w czerwonej sukni", Piotr Stachiewicz
"Portret kobiety w czerwonej sukni", Anna Bilińska-Bohdanowiczowa
"Portret kobiety w czerwonej sukni", Alfons Karpiński
"Portret kobiety w czerwonej sukni", Teodor Axentowicz
"Portret kobiety w czerwonej sukni i kapeluszu", Henryk Piątkowski
"Portret kobiety w czerwonym kapeluszu", Olga Boznańska
"Portret kobiety w czerwonym swetrze", Jan Zamoyski
"Portret kobiety w czerwonym szalu", Olga Boznańska
"Portret kobiety w kapeluszu", Bronisława Rychter-Janowska
"Portret kobiety w kapeluszu", Jan Falsyfikat
"Portret kobiety w kapeluszu", Gustaw Gwozdecki
"Portret kobiety w niebieskiej chuście", Zygmunt Sidorowicz
"Portret kobiety w profilu", Eugeniusz Zak
"Portret kobiety w sukni z koronkowym kołnierzem", Władysław Czachórski
"Portret kobiety w szalu", Olga Boznańska
"Portret kobiety w turbanie", Teodor Axentowicz
"Portret kobiety w zawoju", Zygmunt Menkes
"Portret kobiety we wnętrzu", Jacek Malczewski
"Portret kobiety z bańką mydlaną (Strońska jako Vanitas)", Roman Kramsztyk
"Portret kobiety z dzieckiem", Kasper Pochwalski
"Portret kobiety z dzieckiem", Fryderyk Pautsch
"Portret kobiety z różą we włosach", Tytus Maleszewski
"Portret kobiety z wachlarzem i papierosem", Franciszek Żmurko
"Portret kompozytora M. Clementiego", Aleksander Orłowski
"Portret konny", Piotr Adamczyk
"Portret konny Aleksandra Tykla", Juliusz Kossak
"Portret konny arcyksięcia Albrechta (1817-1895), głównodowodzącego armii austriackiej", Tadeusz Ajdukiewicz
"Portret konny Dunin-Borkowskiego", Juliusz Kossak
"Portret konny Łubieńskich", Juliusz Kossak
"Portret Konstancji von Holten Schumann", Daniel Schultz
"Portret Konstantego Radkiewicza", Stanisław Lentz
"Portret koronacyjny Władysława IV Wazy", Bartolomeus Milwitz
"Portret króla Stanisława Augusta", Per Krafft zw. starszym
"Portret króla Stanisława Leszczyńskiego", Malarz Nieznany
"Portret królowej Anny Jagiellonki", Marcin Kober
"Portret królowej Bony Sforza", Malarz Nieznany
"Portret królowej Katarzyny z Opalińskich Leszczyńskiej", Malarz Nieznany
"Portret królowej Ludwiki Marii Gonzagi", Daniel Schultz
"Portret Królowej Marii Kazimiery z dziećmi", Jerzy Siemiginowski-Eleuter (Szymonowicz)
"Portret Krystyny z Gerhardów Frankowej", Jan Rustem
"Portret Krzysztofa Zbaraskiego", Malarz Nieznany
"Portret księcia Bezborodko A.A.", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret księcia Eristoffa", Tamara Łempicka
"Portret księcia Józefa na koniu", Juliusz Kossak
"Portret księcia Potomkina", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret księżnej de la Salle", Tamara Łempicka
"Portret księżnej Golicyny", Stanisław Marszałkiewicz
"Portret lekarza", Ignacy Lasocki
"Portret lekarza", Stanisław Wyspiański
"Portret lekarza z Krakowa", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Leny", Leopold Gottlieb
"Portret Leny Iżyckiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Leona Jabłońskiego, syna artysty", Marcin Jabłoński
"Portret Leona Pinińskiego", Jacek Malczewski
"Portret Leona Pinińskiego", Jacek Malczewski
"Portret Leona Pinińskiego", Jacek Malczewski
"Portret Leona Reynela", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Leona Sapiehy", Henryk Rodakowski
"Portret Leonarda da Vinci", Ludomir Sleńdziński
"Portret Leonarda Serafińskiego", Jan Matejko
"Portret Leonarda Serafińskiego", Jan Matejko
"Portret Leonowej Sternbachowej", Stanisław Wyspiański
"Portret Leontyny Gogulskiej", Jacek Malczewski
"Portret Leopolda Gebela", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Leszka Komorowskiego w wieku 7 lat", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Lisy Hoffman", Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Portret Lizy Pareńskiej", Witold Wojtkiewicz
"Portret Lizy Pareńskiej (wśród pelargonii)", Stanisław Wyspiański
"Portret Louisa de Meurville", Tadeusz Styka
"Portret Louisanne", Tamara Łempicka
"Portret Lucyny Grobickiej", Ludomir Sleńdziński
"Portret Ludomira Benedyktowicza", Wanda Benedyktowicz
"Portret Ludwika de Laveaux", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Ludwika Serwina", Zbigniew Pronaszko
"Portret Ludwika Żeleńskiego", Jacek Malczewski
"Portret Ludwiki Karoliny Radziwiłłówny", Malarz Nieznany
"Portret Lwa Tołstoja", Jan Styka
"Portret Łukasza Opalińskiego", Malarz Nieznany
"Portret Madame M.", Tamara Łempicka
"Portret Madame Marty Bonnard", Józef Pankiewicz
"Portret Magdaleny Łuszczewskiej", Franciszek Ksawery Lampi
"Portret Magdaleny Potworowskiej", Tytus Czyżewski
"Portret Magdaleny z Czapskich Radziwiłłowej", Jakub Wessel
"Portret majora Stefana Gałyńskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret majora Stefana Gałyńskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Maksymiliana Ehrenpreisa", Józef Mehoffer
"Portret Maksymiliana Oborskiego w fezie", Piotr Michałowski
"Portret Maksymiliana Rodakowskiego, brata artysty", Henryk Rodakowski
"Portret Maksymiliana Rosena", Witold Wojtkiewicz
"Portret malarki Józefiny Geppert", Aleksander Kotsis
"Portret malarza Antoniego Kamieńskiego", Olga Boznańska
"Portret malarza Franciszka Ejsmonda", Julian Fałat
"Portret malarza Heinricha von Angeli", Jacek Malczewski
"Portret malarza Henryka Zabiełły", Franciszek Ksawery Olexiński (Oleksiński)
"Portret malarza Józefa Karmańskiego", Jacek Malczewski
"Portret malarza Paula Nauena", Olga Boznańska
"Portret malarza z czaszką", Odo Dobrowolski
"Portret małej Józi", Stanisław Wyspiański
"Portret Małgorzaty Wandy Żukotyńskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marcelego Maszkowskiego", Jan Maszkowski
"Portret Marcelego Staroniewicza", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marceliny Czartoryskiej", Jan Matejko
"Portret Mariana Radeckiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Cecylii z Merlinich Duchêne", Józef Grassi (Grassy)
"Portret Marii Kamińskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Kamińskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Matejko", Jan Matejko
"Portret Marii Michałowskiej", Piotr Michałowski
"Portret Marii Mirskiej, Barbary Szumskiej i Adama Napoleona Mirskiego", Jan Rustem
"Portret Marii Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Nawrockiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Prochaskowej", Józef Pankiewicz
"Portret Marii Pusłowskiej", Jan Matejko
"Portret Marii Raczyńskiej (de domo Pareńska)", Witold Wojtkiewicz
"Portret Marii Róży i Róży Marii Karoliny Kronenberg z psem", Józef Simmler
"Portret Marii Sawiczewskiej", Leopold Loeffler
"Portret Marii Sawiczewskiej, siostry artysty", Artur Grottger
"Portret Marii Siedleckiej", Olga Boznańska
"Portret Marii Suchoń", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Marii Waśkowskiej - dziewczyna z czarną aksamitką", Stanisław Wyspiański
"Portret Marii z Moszyńskich Pusłowskiej", Józef Mehoffer
"Portret markizy Guilii Asinari Di Bernezzo, żony Witolda Hausnera", Jacek Malczewski
"Portret marszałka Józefa Piłsudskiego", Wojciech Kossak
"Portret marszałka Józefa Piłsudskiego", Józef Mehoffer
"Portret Martyny Fojlównej we wnętrzu pracowni", Paweł Pilarski
"Portret matki", Józef Pankiewicz
"Portret matki", Henryk Rodakowski
"Portret matki", Ludomir Sleńdziński
"Portret matki", Kasper Pochwalski
"Portret matki", Henryk Siemiradzki
"Portret matki artysty", Jacek Malczewski
"Portret matki artysty", Marceli Maszkowski
"Portret matki artysty", Henryk Berlewi
"Portret matki z córką", Kasper Pochwalski
"Portret matki z kotem", Kasper Pochwalski
"Portret Matyldy Janowskiej (córki artystki)", Bronisława Rychter-Janowska
"Portret Matyldy Modesty Wolfarthowej", Jacek Malczewski
"Portret Matyldy Szednickiej", Konrad Krzyżanowski
"Portret Maxa Jacoba", Louis Marcoussis (Ludwik Markus)
"Portret męski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret męski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret męski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret męski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret męski", Halina Dąbrowska
"Portret męski", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret męski z fajkami", Tadeusz Makowski
"Portret mężczyzny", Leopold Gottlieb
"Portret mężczyzny", Piotr Michałowski
"Portret mężczyzny", Krzysztof Lubieniecki
"Portret mężczyzny", Eugeniusz Zak
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Olga Boznańska
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Józef Kosiński
"Portret mężczyzny", Nikifor Krynicki
"Portret mężczyzny", Teofil Kwiatkowski
"Portret mężczyzny", Władysław Bakałowicz
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Jacek Malczewski
"Portret mężczyzny", Bolesław Biegas
"Portret mężczyzny", Eugeniusz Eibisch
"Portret mężczyzny", Jacek Malczewski
"Portret mężczyzny", Stanisław Eleszkiewicz
"Portret mężczyzny", Włodzimierz Terlikowski
"Portret mężczyzny", Wojciech Kossak
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Józef Chełmoński
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Maurycy Gottlieb
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Jerzy Nowosielski
"Portret mężczyzny", Olga Boznańska
"Portret mężczyzny", Symcho Moszkowicz
"Portret mężczyzny", Zygmunt Ajdukiewicz
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Portret mężczyzny", Jacek Sienicki
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Józef Mehoffer
"Portret mężczyzny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny", Stanisław Rostworowski
"Portret mężczyzny", Ludomir Sleńdziński
"Portret mężczyzny", Jacek Malczewski
"Portret mężczyzny - Powstaniec", Aleksander Kotsis
"Portret mężczyzny na drodze", Nikifor Krynicki
"Portret mężczyzny na koniu", Juliusz Kossak
"Portret mężczyzny w czerwieni z fajką (M. Rapoport)", Mojżesz Kisling
"Portret mężczyzny w kapeluszu", Szymon Buchbinder
"Portret mężczyzny w kapeluszu", Vlastimil Hofman
"Portret mężczyzny w kapeluszu (portret ojca)", Rafał Malczewski
"Portret mężczyzny w okularach", Kazimierz Pochwalski
"Portret mężczyzny w okularach", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Portret mężczyzny w okularach", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Portret mężczyzny w turbanie", Leon Fortuński
"Portret mężczyzny w tureckiej czapce", Maurycy Gottlieb
"Portret mężczyzny w typie B", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mężczyzny z brodą", Artur Grottger
"Portret mężczyzny z brodą", Feliks Topolski
"Portret mężczyzny z cylindrem", Zbigniew Pronaszko
"Portret mężczyzny z królikiem", Vlastimil Hofman
"Portret mężczyzny z książką", Krzysztof Lubieniecki
"Portret mężczyzny z pożyczoną muzą", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Portret mężczyzny z wąsami", Roman Kramsztyk
"Portret mężczyzny z wiolonczelą", Jacek Malczewski
"Portret mężczyzny ze szpilką w krawacie", Henryk Rauchinger
"Portret Michaliny Wierusz Kowalskiej-Grabowskiej", Jacek Malczewski
"Portret Michała Białynickiego-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Białynickiego-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Jagodowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Jagodowskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Józefa Massalskiego", Szymon Czechowicz
"Portret Michała Korybuta Wiśniowieckiego", Malarz Nieznany
"Portret Michała Krajewskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Michała Kutuzowa (Goleniszczew-Kutuzow, książę Smoleński)", Józef Oleszkiewicz
"Portret Michała Sozańskiego", Jacek Malczewski
"Portret Michała Wiszniewskiego", Rafał Hadziewicz
"Portret Mieczysława Gąseckiego ze żniwiarką", Jacek Malczewski
"Portret Mietka", Stanisław Wyspiański
"Portret Mikołaja Zyblikiewicza", Jan Matejko
"Portret młodego chłopca", Mojżesz Kisling
"Portret młodego mężczyzny", Eugeniusz Zak
"Portret młodego mężczyzny", Piotr Le Brun
"Portret młodego mężczyzny", Leon Wyczółkowski
"Portret młodego mężczyzny", Stanisław Eleszkiewicz
"Portret młodego mężczyzny", Tadeusz Łukaszewicz
"Portret młodego rybaka", Władysław Ślewiński
"Portret młodej damy", Tadeusz Styka
"Portret młodej damy", Józef Rapacki
"Portret młodej damy", Aleksander Kotsis
"Portret młodej damy", Józef Oleszkiewicz
"Portret młodej damy z papierosem", Bolesław Cybis
"Portret młodej dziewczyny", Apolinary Stanisław Kotowicz
"Portret młodej dziewczyny", Mojżesz Kisling
"Portret młodej dziewczyny", Tytus Czyżewski
"Portret młodej kobiety", Teodor Axentowicz
"Portret młodej kobiety", Franciszek Żmurko
"Portret młodej kobiety", Henryk Gotlib
"Portret młodej kobiety", Olga Boznańska
"Portret młodej kobiety", Mojżesz Kisling
"Portret młodej kobiety", Tadeusz Popiel
"Portret młodej kobiety", Simon Mondzain (Szamaj Mondszajn)
"Portret młodej kobiety", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Portret młodej kobiety", Tadeusz Pruszkowski
"Portret młodej kobiety", Teodor Axentowicz
"Portret młodej kobiety", Mojżesz Kisling
"Portret młodej kobiety", Teodor Axentowicz
"Portret młodej kobiety", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret młodej kobiety", Marcin Jabłoński
"Portret młodej kobiety", Jacek Malczewski
"Portret młodej kobiety", Sasza (Szaje) Blonder
"Portret młodej kobiety", Olga Boznańska
"Portret młodej kobiety w białej sukni", Stanisław Kaczor-Batowski
"Portret młodej kobiety w bieli (pani Libermannowej)", Olga Boznańska
"Portret młodej kobiety w kapeluszu (Jadwiga Zak)", Eugeniusz Zak
"Portret młodej kobiety w zielonej sukni", Artur Nacht Samborski
"Portret młodej kobiety z córką", Józef Oleszkiewicz
"Portret młodej kobiety z różą w ręku", Anna Bilińska-Bohdanowiczowa
"Portret młodej kobiety z szalikiem", Mojżesz Kisling
"Portret młodej włoszki", Henryk Siemiradzki
"Portret modelki", Xawery Dunikowski
"Portret Modesty Zwolińskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret mojej córki Julitty. Dama pik", Ludomir Sleńdziński
"Portret mojej matki w pokoju muzycznym", Jerzy Faczyński
"Portret Mojżesza Kislinga", Roman Kramsztyk
"Portret Murzyna, służącego Orłowskiego", Aleksander Orłowski
"Portret muzyka Bolesława Raczyńskiego", Witold Wojtkiewicz
"Portret muzyka Zygmunta Skirgiełły", Witold Wojtkiewicz
"Portret myśliwego", Malarz Nieznany
"Portret narzeczonej", Kazimierz Stabrowski
"Portret nastrojowy", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Neny Stachurskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret oficera", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret oficera", Jacek Malczewski
"Portret oglądany przez kota", Kazimierz Mikulski
"Portret ojca", Henryk Siemiradzki
"Portret ojca", Rafał Malczewski
"Portret ojca artysty", Henryk Rodakowski
"Portret ojca Galli", Mojżesz Kisling
"Portret Orłowskiego", Wincenty Sleńdziński
"Portret pana Genelli", Józef Simmler
"Portret pana Z.", Jerzy Kossak
"Portret pani", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret pani", Konrad Krzyżanowski
"Portret pani Borowieckiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Pani G.", Stanisław Lentz
"Portret Pani Herse", Edward Okuń
"Portret pani Krzyształowiczowej", Stanisław Wyspiański
"Portret pani M.", Tamara Łempicka
"Portret pani Moszczeńskiej", Wojciech Kossak
"Portret pani na tle trzcin", Jacek Malczewski
"Portret pani Oderfeldowej z córką (Dama z dzieckiem)", Józef Pankiewicz
"Portret pani U.", Wojciech Kossak
"Portret pani w białej sukni", Olga Boznańska
"Portret pani w białym kapeluszu", Olga Boznańska
"Portret pani w brązowej sukni", Olga Boznańska
"Portret pani w kapeluszu", Alfons Karpiński
"Portret pani w niebieskiej sukni", Olga Boznańska
"Portret pani w zielonej sukni", Alfons Karpiński
"Portret pani z czarnym pieskiem", Tadeusz Styka
"Portret pani z nutami (Bronisława Rymkiewiczówna)", Ludomir Sleńdziński
"Portret pani z papierosem", Konrad Krzyżanowski
"Portret pani z wyką", Eugeniusz Kazimirowski
"Portret pani Z.", Olga Boznańska
"Portret panien Kijeńskich", Stanisław Wyspiański
"Portret panien Pechwell przy klawikordzie", Jan Krystian Gładysz
"Portret panny Dybowskiej", Jan Matejko
"Portret panny Dygat (Portret małej damy)", Olga Boznańska
"Portret panny Sternbachówny", Stanisław Wyspiański
"Portret paryżanki", Olga Boznańska
"Portret pasierbicy artysty, Leonii Blühdorn", Henryk Rodakowski
"Portret Pawła Popiela", Kazimierz Pochwalski
"Portret Pelagii Skarbek z Rutkowskich", Stanisław Marszałkiewicz
"Portret Pelagii Witosławskiej", Konrad Krzyżanowski
"Portret pewnej dziewczyny", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Portret pianisty Augusta Radwana", Olga Boznańska
"Portret pianisty Goreckiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Piotra Dobrzańskiego", Jacek Malczewski
"Portret Piotra Dobrzańskiego w ogrodzie", Jacek Malczewski
"Portret Piotra Dobrzańskiego z autokarykaturą malarza", Jacek Malczewski
"Portret Piotra Moszyńskiego", Jan Matejko
"Portret Piotra Szalikowa", Aleksander Orłowski
"Portret Piotra Tomickiego", Stanisław Samostrzelnik
"Portret podwójny", Jerzy Nowosielski
"Portret podwójny - Halina Judt i Michał Choromański", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret podwójny - Helena Białynicka-Birula i Stefan Glass", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret podwójny Heleny i Teodora Białynickich-Birula", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret podwójny Heleny Lisińskiej i Jana Gadomskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret podwójny Kazimierza Sosnkowskiego i Michała Choromańskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret poety Jana Lechonia", Roman Kramsztyk
"Portret poety Kajetana Węgierskiego", Augustyn Mirys
"Portret porucznika Kazimierza Młodzianowskiego", Józef Mehoffer
"Portret potrójny Juliana", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Portret prof. Sokołowskiego", Leon Wyczółkowski
"Portret profesora Jana Danysza", Olga Boznańska
"Portret Rafała Malczewskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Rafała, syna artysty", Jacek Malczewski
"Portret Ralpha Modjeskiego w stroju górala", Paweł Merwart
"Portret Renee Kisling", Mojżesz Kisling
"Portret rodzinny", Zbigniew Pronaszko
"Portret rodzinny", Daniel Schultz
"Portret rodziny", Teodor Lubieniecki
"Portret rodziny gruszek", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Portret rodziny Prozorów", Franciszek Smuglewicz
"Portret rodziny Sobieskich", Malarz Nieznany
"Portret rodziny z pieskiem", Ludomir Sleńdziński
"Portret Romana Kramsztyka", Eugeniusz Zak
"Portret Romana Laskowskiego", Konrad Krzyżanowski
"Portret Rozalii Matyldy Glaser", Artur Grottger
"Portret Róży z Potockich Edwardowej Raczyńskiej", Józef Mehoffer
"Portret Róży z Wereszczyńskich Misiewiczowej", Wincenty Sleńdziński
"Portret rytownika Gotliba Kislinga", Walenty Wańkowicz
"Portret rzeźbiarza Leopolda Wasilkowskiego (Portret architekta)", Zbigniew Pronaszko
"Portret Salomei Hankiewiczowej z córką", Stanisław Wyspiański
"Portret samuraja", Andrzej Jerzy Mniszech
"Portret Sary Bernard", Piotr Stachiewicz
"Portret Sary Bernhardt", Piotr Stachiewicz
"Portret Sebastiana Lubomirskiego", Malarz Nieznany
"Portret Sebastiana Lubomirskiego", Malarz Nieznany
"Portret sferyczny", Bolesław Biegas
"Portret siostry artysty", Maurycy Gottlieb
"Portret siostry artysty Bronisławy Malczewskiej", Jacek Malczewski
"Portret siostry artysty, Heleny z Malczewskich Karczewskiej", Jacek Malczewski
"Portret siostry artysty, Wandy, w stroju ślubnym", Henryk Rodakowski
"Portret siostry z czerwoną parasolką", Olga Boznańska
"Portret siostrzenicy Katarzyny z Fuglewiczów Wróblewskiej", Kasper Pochwalski
"Portret Stanisława Augusta", Marcello Bacciarelli
"Portret Stanisława Augusta Poniatowskiego", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret Stanisława Augusta Poniatowskiego z klepsydrą", Marcello Bacciarelli
"Portret Stanisława Augusta w kapeluszu z piórami", Marcello Bacciarelli
"Portret Stanisława Augusta w mundurze generała wojsk koronnych", Józef Pitschmann
"Portret Stanisława Augusta w stroju koronacyjnym", Marcello Bacciarelli
"Portret Stanisława Bryniarskiego", Jacek Malczewski
"Portret Stanisława Czuryłły", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stanisława Ignacego Witkiewicza z gronostajem", Rafał Malczewski
"Portret Stanisława Krasińskiego", Daniel Schultz
"Portret Stanisława Kublickiego", Józef Peszka
"Portret Stanisława Lorentza", Ludomir Sleńdziński
"Portret Stanisława Tarnowskiego", Jan Matejko
"Portret Stanisława Tęczyńskiego", Tomasz Dolabella
"Portret Stanisława Witkiewicza", Jacek Malczewski
"Portret starca", Erno Erb
"Portret starca", Zygmunt Ajdukiewicz
"Portret starca", Teodor Axentowicz
"Portret starca", Vlastimil Hofman
"Portret starego górala", Władysław Jarocki
"Portret starego mężczyzny (modela)", Ludomir Ludwik Dominik Benedyktowicz
"Portret Stefana Batorego", Marcin Kober
"Portret Stefana Daszyńskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stefana Glassa", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stefana Glassa", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stefana Glassa", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stefana Szumana", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stefana Totwena", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stefana Totwena", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Stefana Totwena", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Suzanny", Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Portret syna artysty z psem", Piotr Michałowski
"Portret syna artysty z psem", Witold Pruszkowski
"Portret syna Jerzego na koniu", Jan Matejko
"Portret syna Rafała", Jacek Malczewski
"Portret syna Rafała", Jacek Malczewski
"Portret syna Rafała w cyklistówce", Jacek Malczewski
"Portret szlachcianki", Marcello Bacciarelli
"Portret Tadeusza Borącza", Jacek Malczewski
"Portret Tadeusza Boya-Żeleńskiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Tadeusza Przypkowskiego", Monika Żeromska
"Portret Tadeusza Żuka-Skarszewskiego", Leon Wyczółkowski
"Portret tancerza baletowego Luisa Antoina Duporta", Aleksander Orłowski
"Portret Tekli Bielskiej", Józef Chojnicki
"Portret Teodora Białynickiego-Biruli", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Teodora Herzl'a", Kazimierz Pochwalski
"Portret Teodora Zgody-Baranowskiego", Olga Boznańska
"Portret Teresy Głód", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Tomasza Zamojskiego", Malarz Nieznany
"Portret trojga dzieci artysty", Jan Matejko
"Portret trumienny Domicelli Barbary ze Szczawińskich", Malarz Nieznany
"Portret trumienny Jana Gniewosza (zm. ok. 1700)", Malarz Nieznany
"Portret trumienny kobiety", Malarz Nieznany
"Portret trumienny nieznanej kobiety", Malarz Nieznany
"Portret trumienny Sabiny Hasa Radlic", Malarz Nieznany
"Portret trumienny Stanisława Woyszy", Malarz Nieznany
"Portret trumienny szlachcica z okolic Gostynia", Malarz Nieznany
"Portret trumienny Zofii Walickiej", Malarz Nieznany
"Portret Tyrolczyka", Julian Fałat
"Portret Ułana (obraz nr 2418/99)", Jerzy Duda-Gracz
"Portret Urszuli z Morsztynów Dembińskiej (Portret damy z nutami)", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret w jesiennym słońcu", Jacek Malczewski
"Portret w sepii", Alina Sibera
"Portret wachmistrza", Konrad Krzyżanowski
"Portret Wacława Bundyka", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Wacława Karczewskiego", Jacek Malczewski
"Portret Walerii Marii Głogowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Wandy Hoffmanowej", Antoni Michalak
"Portret Wandy Kułakowskiej", Józef Pankiewicz
"Portret Wandy Siemaszkowej jako Panny Młodej z Wesela", Stanisław Wyspiański
"Portret Wasylego Stepanowicza Popowa", Jan Chrzciciel Lampi Starszy
"Portret Węglińskiego, podskarbiego chełmskiego", Malarz Nieznany
"Portret wiejskiej dziewczynki", Leon Fortuński
"Portret wiejskiej dziewczyny", Stanisław Górski
"Portret Wiktora Rodakowskiego", Henryk Rodakowski
"Portret Wilhelma Orsettiego", Bartłomiej Strobel
"Portret Wincentego Gosiewskiego", Daniel Schultz
"Portret Wincentego Parviego", Stanisław Wyspiański
"Portret Wincentyny Karskiej", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Portret Witolda Hausnera", Jacek Malczewski
"Portret Witolda Małcużyńskiego", Józef Czapski
"Portret Władysława Nelkena", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w Bolesławie Śmiałym", Stanisław Wyspiański
"Portret własny", Teodor Ziomek
"Portret własny", Józef Pankiewicz
"Portret własny", Anna Bilińska-Bohdanowiczowa
"Portret własny na nartach", Władysław Jarocki
"Portret Włodzimierza Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Włodzimierza Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Włodzimierza Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Włodzimierza Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Włodzimierza Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Włodzimierza Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Włodzimierza Nawrockiego, na tle kompozycji pejzażowej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Włodzimierza Tetmajera", Stanisław Wyspiański
"Portret Wojciecha Biesiadeckiego", Józef Pankiewicz
"Portret Wojciecha Kossaka z Belloną", Jacek Malczewski
"Portret Wojciecha Kossaka z Belloną", Jacek Malczewski
"Portret wschodni", Józef Ignacy Kraszewski
"Portret wspólny Marii i Włodzimierza Nawrockich", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Xawerego Pusłowskiego", Olga Boznańska
"Portret z astrami", Alfons Karpiński
"Portret z japońską parasolką", Olga Boznańska
"Portret Zana Juniora", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zbigniewa Ossolińskiego z synami", Malarz Nieznany
"Portret Zbyszka Nawrockiego", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zdzisława Drobnera", Irena Weiss zw. Aneri
"Portret Zenona Łęskiego", Józef Brandt
"Portret Zofii Dzieduszyckiej", Henryk Rodakowski
"Portret Zofii Jagodowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zofii Jagodowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zofii Jagodowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zofii Kirkor-Kiedroniowej", Olga Boznańska
"Portret Zofii Komorowskiej", Beata Czacka
"Portret Zofii Krzeptowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zofii Krzeptowskiej", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zofii Mohuczyny", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zofii Schroeder", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Portret Zofii z Gałczyńskich Kossakowej", Henryk Rodakowski
"Portret Zofii z Goetzów-Okocimskich Włodkowej", Olga Boznańska
"Portret Zofii Zamoyskiej z Czartoryskich", Waleria Tarnowska
"Portret Zofii, żony artysty", Edward Okuń
"Portret Zygmunta I Starego", Malarz Nieznany
"Portret Zygmunta Kiślańskiego i Marcina Olszyńskiego", Wojciech Gerson
"Portret Zygmunta Pusłowskiego", Olga Boznańska
"Portret żołnierza", Wincenty Wodzinowski
"Portret żony", Zbigniew Pronaszko
"Portret żony", Stanisław Wyspiański
"Portret żony", Konrad Winkler
"Portret żony", Józef Mehoffer
"Portret żony", Leon Chwistek
"Portret żony", Andrzej Pronaszko
"Portret żony", Wacław Wąsowicz
"Portret żony", Felicjan Szczęsny Kowarski
"Portret żony", Zbigniew Pronaszko
"Portret żony (W laurowej sali)", Józef Mehoffer
"Portret żony - Zofii Wąsowiczowej", Wacław Wąsowicz
"Portret żony artysty", Tadeusz Pruszkowski
"Portret żony artysty", Wojciech Kossak
"Portret żony artysty", Jarosław Władysław Kozłowski
"Portret żony artysty - Na letnim mieszkaniu", Józef Mehoffer
"Portret żony artysty Julii", Kazimierz Stabrowski
"Portret żony artysty w zielonym swetrze", Józef Pankiewicz
"Portret żony artysty z dwoma faunami", Jacek Malczewski
"Portret żony artysty z Pegazem", Józef Mehoffer
"Portret żony en pied", Józef Mehoffer
"Portret żony Ireny", Ludomir Sleńdziński
"Portret żony na tle Wilna", Ludomir Sleńdziński
"Portret żony na żółtym tle", Józef Mehoffer
"Portret żony przy fortepianie", Zbigniew Pronaszko
"Portret żony w serdaku", Stanisław Wyspiański
"Portret żony w stroju krakowskim", Józef Krasnowolski
"Portret żony w stroju ślubnym (Anastazja z Głowackich Hadziewiczowa)", Rafał Hadziewicz
"Portret żony w ślubnej sukni", Jan Matejko
"Portret żony z obrączką", Ludomir Sleńdziński
"Portret żony z pajacykiem", Zbigniew Pronaszko
"Portret żony z parasolką", Edward Okuń
"Portret żony z Pegazem", Józef Mehoffer
"Portret żony z pelargoniami", Stanisław Wyspiański
"Portret żony z Pusią", Jacek Mierzejewski
"Portret żony, tzw. florencki", Józef Mehoffer
"Portugalia", Elżbieta Mozyro
"Poruszone karuzele", Jerzy Skarżyński
"Porwana za młodu", Wiktor Najbor
"Porwanie", Jan Wydra
"Porwanie", Leszek Sokół
"Porwanie córek Leukippa", Daniel Pielucha
"Porwanie Europy", Jan Lebenstein
"Porwanie Europy", Piotr Adamczyk
"Porwanie Europy", Stanisław Młodożeniec
"Porwanie Europy", Anna Wach
"Porwanie Sabinek", Wiktor Najbor
"Porwanie Sabinek", Henryk Siemiradzki
"Porwanie Sabinek ciąg dalszy", Wiktor Najbor
"Poryw wiatru", Janusz Lewandowski
"Porywaczka", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Posąg", Dariusz Kaleta
"Posąg Wolności w Ameryce", Nikifor Krynicki
"Posążki z gipsu na brzegu cmentarnego Styksu", Piotr Urbanek
"Posejdon", Mikołaj Sętowski
"Posiłek ułana krechowieckiego", Jerzy Kossak
"Posłaniec", Alfred Wierusz-Kowalski
"Posłaniec", Józef Chełmoński
"Posłaniec miłości", Leonard Straszyński
"Posłowie perscy u króla Etiopów", Franciszek Smuglewicz
"Posłowie scytyjscy przed Dariuszem", Franciszek Smuglewicz
"Pospolite ruszenie u brodu", Józef Brandt
"Postacie leżące na pryczach", Witold Wojtkiewicz
"Postacie świętych", Malarz Nieznany
"Postacie w pejzażu", Walter Spitzer
"Postać", Jerzy Nowosielski
"Postać", Jankiel Adler
"Postać kobieca", Jan Lebenstein
"Postać kobieca siedząca", Jerzy Nowosielski
"Postać stojąca", Jankiel Adler
"Postać świętego", Nikifor Krynicki
"Postać świętego", Nikifor Krynicki
"Postać w masce", Jan Lebenstein
"Poste de Sceaux", Sasza (Szaje) Blonder
"Posterunek rosyjski na Dunaju", Antoni Piotrowski
"Postój huzarów", Antoni Trzeszczkowski
"Postój powstańca", Alfred Wierusz-Kowalski
"Postój przed bramą do parku", Alfred Wierusz-Kowalski
"Postój przed chatą", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Postój ułanów", Alfred Wierusz-Kowalski
"Postój w miasteczku", Józef Brandt
"Poszli sobie na gwiazdy", Dariusz Miliński
"Pościg", Wiktor Najbor
"Pościg", Jerzy Potrzebowski
"Pościg", Jerzy Kossak
"Potęga doświadczenia", Jarosław Jaśnikowski
"Potęga Rzeczypospolitej u zenitu - Złota wolność - Elekcja 1573", Jan Matejko
"Potępienie", Ida Łotocka-Huelle
"Potoczek", Anna Wąsikiewicz
"Potok Chochołowski", Józef Mularczyk
"Potok górski", Jan Nepomucen Głowacki
"Potok otulony śniegiem", Rafał Malczewski
"Potok wśród śniegów", Wiktor Korecki
"Potok wśród śniegów", Wiktor Korecki
"Potok zimą", Stefan Filipkiewicz
"Potwierdzenie miłości", Bolesław Biegas
"Potworna nuda I", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Potworna nuda II", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Potworna nuda III", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Potwór", Jan Lebenstein
"Potyczka", Wojciech Kossak
"Potyczka", Juliusz Kossak
"Potyczka", Władysław Bończa-Rutkowski
"Potyczka - epizod z wojen kaukaskich", Juliusz Kossak
"Potyczka - walka huzarów z piechotą austriacką", Piotr Michałowski
"Potyczka z Tatarami", Maksymilian Gierymski
"Potyczka z Tatarami", Józef Brandt
"Potyczka ze Szwedami", Józef Brandt
"Poufałość", Adam Styka
"Powabne rozpady mezonów pięknych", Piotr Urbanek
"Powidok słońca", Władysław Strzemiński
"Powidok wschodu księżyca", Ryszard Tyszkiewicz
"Powiśle", Aleksander Gierymski
"Powitanie", Alfred Wierusz-Kowalski
"Powitanie powstańca", Artur Grottger
"Powitanie słońca. Żurawie", Józef Chełmoński
"Powitanie stepu", Józef Brandt
"Powitanie św. Urszuli", Malarz Nieznany
"Powódź w Bystrej", Julian Fałat
"Powój", Jacek Baszkowski
"Powroty", Beata i Jan Dybała
"Powrócili", Kornel Wilczek
"Powrót", Vlastimil Hofman
"Powrót", Cyprian Nocoń
"Powrót", Teodor Axentowicz
"Powrót", Marta Lipowska
"Powrót", Jacek Malczewski
"Powrót bez pana", Maksymilian Gierymski
"Powrót do domu", Józef Jaroszyński
"Powrót do domu", Alfred Wierusz-Kowalski
"Powrót do domu", Jan Falsyfikat
"Powrót do domu", J. Konarski
"Powrót do domu", Jarosław Jaśnikowski
"Powrót do domu o zmierzchu", Alfred Wierusz-Kowalski
"Powrót Kozaków", Józef Brandt
"Powrót Króla", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Powrót nocą", Józef Ryszkiewicz
"Powrót oddziałów wojska polskiego z Wierzbna", Marcin Zaleski
"Powrót spod Wiednia", Józef Brandt
"Powrót z Golgoty", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Powrót z jarmarku", Józef Jaroszyński
"Powrót z jarmarku", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Powrót z jarmarku", Alfred Wierusz-Kowalski
"Powrót z jarmarku", Alfred Wierusz-Kowalski
"Powrót z jarmarku", Tadeusz Rybkowski
"Powrót z jasyru", Leopold Loeffler
"Powrót z kościoła", Władysław Bończa-Rutkowski
"Powrót z kościoła zimą", Władysław Bończa-Rutkowski
"Powrót z lasu", Vlastimil Hofman
"Powrót z miasta", Vlastimil Hofman
"Powrót z pola", Franciszek Ejsmond
"Powrót z pola", Leopold Gottlieb
"Powrót z pola", Adam Setkowicz
"Powrót z pola", Józef Graczyński
"Powrót z polowania",
"Powrót z polowania", Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz
"Powrót z polowania", Wojciech Kossak
"Powrót z polowania", Zygmunt Rozwadowski
"Powrót z polowania", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Powrót z polowania", Bohdan Kleczyński
"Powrót z polowania", Ludwik Gędłek
"Powrót z polowania", Maksymilian Gierymski
"Powrót z polowania na dziki", Józef Jaroszyński
"Powrót z polowania na niedźwiedzia", Julian Fałat
"Powrót z polowania. U schyłku dnia", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Powrót z przejażdżki", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Powrót z szynku pijanych chłopów rosyjskich", Aleksander Orłowski
"Powrót za spaceru", Wacław Borowski
"Powrót ze spaceru", Tadeusz Makowski
"Powrót ze spaceru", Antoni Kozakiewicz
"Powrót ze szkoły", Tadeusz Makowski
"Powrót ze żniwa", Hipolit Lipiński
"Powrót zwycięzców", Józef Brandt
"Powstaniec z 1863 roku", Maksymilian Gierymski
"Powstańcy", Włodzimierz Łoś
"Powstańcy", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Powstańcy 1863 roku", Ryszard Okniński
"Powstańcy na postoju", Józef Chełmoński
"Powstańcy polscy w lesie nocą", Aleksander Orłowski
"Powstańcy w boju", Jacek Malczewski
"Poznań", Edward Dwurnik
"Poznań", Edward Dwurnik
"Poznań", Edward Dwurnik
"Poznań", Edward Dwurnik
"Pozorna wolność", Krzysztof Żyngiel
"Pozwól mi to nareperować", Franciszek C. Kulon
"Pożar młyna parowego na Solcu", Wojciech Gerson
"Pożar w oddali", Ludwik Gędłek
"Pożar wsi", Franciszek Kostrzewski
"Pożar wsi - epizod z powstania 1863 r.", Adam Wiktor Malinowski
"Pożądanie", Lucjan Przepiórski
"Pożądanie", Paweł Jan Kamiński
"Pożegnanie", Władysław Bakałowicz
"Pożegnanie", Antoni Piotrowski
"Pożegnanie", Józef Brandt
"Pożegnanie", Józef Mehoffer
"Pożegnanie Lata", Cyprian Nocoń
"Pożegnanie na kirkucie", Marian Wawrzeniecki
"Pożegnanie powstańca", Artur Grottger
"Pożegnanie Wacława z Marią", Józef Simmler
"Pożegnanie z Europą", Aleksander Sochaczewski
"Pożegnanie z pracownią", Piotr Naliwajko
"Pożyk", Daniel Pielucha
"Pół akt mężczyzny", Anna Bilińska-Bohdanowiczowa
"Pół akt mężczyzny", Anna Bilińska-Bohdanowiczowa
"Półakt", Henryk Epstein
"Półakt", Igor Talwiński
"Półakt", Igor Talwiński
"Półakt kobiety", Wojciech Weiss
"Półakt kobiety", Franciszek Żmurko
"Półakt kobiety", Zygmunt Dobrzycki
"Półakt leżącej kobiety", Wojciech Weiss
"Półakt modelki", Wojciech Weiss
"Półakt z oknem", Jerzy Nowosielski
"Półmrok", Tamara Łempicka
"Północ", Karol Bąk
"Półwyspy ciszy III", Paweł Tadeusz Galiński
"Później kochanie, teraz boli mnie głowa", Jarosław Jaśnikowski
"Praca domowa", Franciszek C. Kulon
"Prace w toku", Rafał Olbiński
"Pracownia J.-L. Gerome’a w Paryskiej Akademii", Eugeniusz Zak
"Pracownia malarza", Malarz Nieznany
"Praczka", Tadeusz Kantor
"Praczka - studium", Wojciech Kossak
"Praczki", Jan Mirosław Peske
"Praczki", Leopold Gottlieb
"Pragnienie - zatruta studnia", Jacek Malczewski
"Pragnienie wody", Jarosław Jaśnikowski
"Pranie", Andrzej Wróblewski
"Prawy sierpowy", Edward Dwurnik
"Pre Stasika Balewicza", Jerzy Nowosielski
"Precyzer", Tadeusz Brzozowski
"Precyzja", Cyprian Nocoń
"Preludium adwentowe", Józef Stolorz
"Preludium deszczowe", Marcin Kołpanowicz
"Preludium św. Cecylia", Ludomir Sleńdziński
"Presja", Tamara Łempicka
"Prima Mobilia XL", Karol Bąk
"Prima Mobilia XLI", Karol Bąk
"Prima Mobilia XLII", Karol Bąk
"Prima Mobilia XLIII", Karol Bąk
"Prima Mobilia XLVIII", Karol Bąk
"Prima Mobilia XX", Karol Bąk
"Prima Mobilia XXI", Karol Bąk
"Prima Mobilia XXII", Karol Bąk
"Prima Mobilia XXIII", Karol Bąk
"Prima Mobilia XXIV", Karol Bąk
"Prima Mobilia XXXI", Karol Bąk
"Prima Mobilia XXXIII", Karol Bąk
"Prima Mobilia XXXVI", Karol Bąk
"Primavera", Bolesław Cybis
"procent pięknych dziewczyn do byle jakich", Paweł Susid
"Proces sądowy przeciwko hrabstwu Sullivan, NY", Franciszek C. Kulon
"Procesja", Erno Erb
"Procesja", Witold Wojtkiewicz
"Procesja", Erno Erb
"Procesja", Stanisław Paciorek
"Procesja", Erno Erb
"Procesja", Stanisław Kaczor-Batowski
"Procesja (Pajace)", Andrzej Pronaszko
"Procesja huculska w święto Jordanu", Teodor Axentowicz
"Procesja polska", Tomasz Dolabella
"Procesja w Bronowicach", Włodzimierz Tetmajer
"Prof. Cynaderkiewicz ...", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Profesor Bono de Kokofono", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Profil", Jerzy Nowosielski
"Profil - kompozycja surrealistyczna", Stanisław Grabowski
"Profil kobiety z kwiatami", Dora Bianka (Dorota Kucembianka)
"Profil męski", Antoni Kozakiewicz
"Profilowane", Krystyna Ruminkiewicz
"Projekt dekoracji katedry ormiańskiej we Lwowie", Józef Mehoffer
"Projekt kostiumu", Jerzy Faczyński
"Projekt kostiumu do Zielonego Balonika", Kazimierz Sichulski
"Projekt pomnika Księcia Józefa Poniatowskiego", Aleksander Orłowski
"Projekt sceny", Jerzy Faczyński
"Projekt witraża", Antoni Procajłowicz
"Projekt witraża", Antoni Procajłowicz
"Projekt witraża z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej", Józef Mehoffer
"Promienny zachód słońca", Wojciech Weiss
"Promień", Zdzisław Constantin Majrowski (Meyro)
"Promień", Magdalena Skrzyńska
"Promień słońca", Tadeusz Makowski
"Promień słońca", Justyna Anthony
"Promocja", Cyprian Nocoń
"Proroctwa Izajasza", Stefan Rybi
"Proroctwa Izajasza", Eugeniusz Wiszniewski
"Prorok", Dariusz Kaleta
"Prorok", Tadeusz Brzozowski
"Proszę siadać", Jarosław Modzelewski
"Prowansalka (matka Renée Kisling)", Mojżesz Kisling
"Prowansja", Maurycy Mędrzycki
"Prowansja", Molli Chwat
"Próba czwórki", Józef Chełmoński
"Pruszków", Edward Dwurnik
"Prymule", Teodor Grott
"Prymulka na tle okna", Mela Muter (Maria Melania Mutermilch)
"Prządka", Stanisław Górski
"Prządki", Stanisław Dębicki
"Przebicie", Jerzy Kałucki
"Przebudzenie", Elżbieta Mozyro
"Przebudzenie. Wiosna", Marian Sługocki
"Przebudzenie. Żółty", Angelika Galus
"Przechadzka", Dominik Woźniak
"Przechadzka w lesie", Józef Czapski
"Przed burzą", Władysław Czachórski
"Przed burzą", Józef Chełmoński
"Przed burzą", Władysław Bończa-Rutkowski
"Przed burzą", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Przed burzą (Wioska)", Stanisław Czajkowski
"Przed burzą - droga wśród pól", Aleksander Sarnowicz
"Przed burzą w Cefalu na Sycylii", Dariusz Żejmo
"Przed cerkwią", Julian Fałat
"Przed chatą", Władysław Bończa-Rutkowski
"Przed chatą w Bronowicach", Włodzimierz Tetmajer
"Przed chatą z bocianami", Władysław Bończa-Rutkowski
"Przed chatką leśnika", Jerzy Kossak
"Przed cmentarzem", Maksymilian Gierymski
"Przed deszczem", Józef Rapacki
"Przed deszczem", Józef Chełmoński
"Przed domem", Wacław Borowski
"Przed dworem", Stanisław Kaczor-Batowski
"Przed dworem", Bronisława Rychter-Janowska
"Przed dworkiem", Bronisława Rychter-Janowska
"Przed dworkiem", Bronisława Rychter-Janowska
"Przed dzwonnicą", Józef Rapacki
"Przed figurą", Józef Chełmoński
"Przed gonitwą", Juliusz Kossak
"Przed kapliczką", Julian Fałat
"Przed karczmą", Władysław Szerner
"Przed karczmą", Józef Chełmoński
"Przed karczmą", Jacek Malczewski
"Przed karczmą", Józef Rapacki
"Przed karczmą - Pejzaż jesienny", Józef Chełmoński
"Przed karczmą na Wileńszczyźnie", Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz
"Przed karczmą podolską", Stanisław Pomian Wolski
"Przed kominkiem", Antoni Kozakiewicz
"Przed kościołem", Józef Szermentowski (Szermętowski)
"Przed kościołem norbertanek", Jan Kanty Walery Eljasz-Radzikowski
"Przed kościołem. Epizod czasu wojny", Julian Fałat
"Przed krakowską karczmą", Władysław Szerner
"Przed lustrem", Władysław Czachórski
"Przed meczetem", Alfred Wierusz-Kowalski
"Przed młynem", Władysław Bończa-Rutkowski
"Przed modelem", Jacek Malczewski
"Przed pałacem", Wandalin Strzałecki
"Przed pałacem - Wyjazd na polowanie", Wojciech Kossak
"Przed Pałacem Inwalidów w Paryżu", Wojciech Kossak
"Przed pałacem w Krzeszowicach", Juliusz Kossak
"Przed polowaniem", J. Konarski
"Przed polowaniem", Zygmunt Rozwadowski
"Przed polowaniem", Józef Ryszkiewicz
"Przed sklepem", Leopold Loeffler
"Przed szarżą w wąwozie Samossierry", Wojciech Kossak
"Przed szkołą", Józef Mehoffer
"Przed teatrzykiem", Witold Wojtkiewicz
"Przed walką", Antoni Kozakiewicz
"Przed wschodem słońca. Jutrzenka", Józef Chełmoński
"Przed zagrodą", Roman Kochanowski
"Przed zajazdem",
"Przed zajazdem", Jan Kotowski
"Przed zaśnięciem", Graszka Paulska
"Przedmioty", Jan Tarasin
"Przedmioty", Jan Tarasin
"Przednia straż", Jan Chełmiński
"Przednia straż", Władysław Aleksander Malecki
"Przednia straż", Władysław Szerner
"Przedpokój pałacu w Jaipur", Feliks Topolski
"Przedsięwzięcie", Cyprian Nocoń
"Przedwiośnie", Roman Kochanowski
"Przedwiośnie", Konstanty Mackiewicz
"Przedwiośnie", Aleksandra Rej
"Przedwiośnie - Młody jeż", Vlastimil Hofman
"Przedwiośnie na Białorusi", Stanisław Żukowski
"Przedwiośnie w Zakopanem", Stanisław Kamocki
"Przejażdżka", Eugeniusz Wiszniewski
"Przejażdżka", J. Konarski
"Przejażdżka", Artur Grottger
"Przejażdżka", Adam Chmielowski (Brat Albert)
"Przejażdżka", Leszek Piasecki
"Przejażdżka", Piotr Michałowski
"Przejażdżka", Piotr Michałowski
"Przejażdżka", Jan Chełmiński
"Przejażdżka - dzieci artysty na koniach", Piotr Michałowski
"Przejażdżka bryczką", Zygmunt Rozwadowski
"Przejażdżka powozem", Juliusz Kossak
"Przejście", Maja Borowicz
"Przejście przez Niemen", Jerzy Kossak
"Przejście wojsk Napoleona przez Berezynę", Wojciech Kossak
"Przekładaniec", Paweł Tadeusz Galiński
"Przekupka uliczna", Kasper Pochwalski
"Przekupki", Erno Erb
"Przekupki", Erno Erb
"Przekupki lwowskie", Erno Erb
"Przekupki na targu", Erno Erb
"Przekupki na targu", Erno Erb
"Przekupki na targu", Emil Lindeman
"Przekwitające róże", Irena Weiss zw. Aneri
"Przelot dzikich gęsi", Julian Fałat
"Przełazy", Jerzy Duda-Gracz
"Przemarsz wojska", Władysław Aleksander Malecki
"Przemiana", Cyprian Nocoń
"Przemienienie Pańskie", Szymon Czechowicz
"Przemijanie", Andrzej Andrea Sajewski
"Przemijanie", Zbigniew Kopania
"Przemijanie", Angelika Galus
"Przemijanie", Dariusz Ślusarsky
"Przemyślenie", Zdzisław Constantin Majrowski (Meyro)
"Przenikanie 6", Maria Jarema
"Przeprawa", Józef Szermentowski (Szermętowski)
"Przeprawa", Eugeniusz Zak
"Przeprawa Napoleona przez rzekę", Jerzy Kossak
"Przeprawa przez rzekę", Alfred Wierusz-Kowalski
"Przeprawa. Jarmark", Józef Chełmoński
"Przeprowadzka", Zbigniew Hinc
"Przeprowadzka", Zbigniew Hinc
"Przeprowadzka", Dariusz Ślusarsky
"Przeprowadzka", Dariusz Ślusarsky
"Przeprowadzka", Dariusz Ślusarsky
"Przeprowadzka artystów", Kasper Pochwalski
"Przerwa na lunch", Wiktor Najbor
"Przerwa na papierosa", Tadeusz Rybkowski
"Przerwa obiadowa w biurze prawników", Franciszek C. Kulon
"Przerwa VI", Kamila Sitak
"Przerwana drzemka", Jacek Lipowczan
"Przerwana lektura (portret Ady, żony artysty)", Vlastimil Hofman
"Przerwany pasjans", Jan Szancenbach
"Przestrzeń", Ida Łotocka-Huelle
"Przestrzeń", Emilia Gąsienica-Setlak
"Przestrzeń", Anna Wąsikiewicz
"Przestrzeń I", Tadeusz Baranowski
"Przestrzeń II", Tadeusz Baranowski
"Przestrzeń II", Emilia Gąsienica-Setlak
"Przestrzeń III", Tadeusz Baranowski
"Przestrzeń IX", Tadeusz Baranowski
"Przestrzeń V", Tadeusz Baranowski
"Przestrzeń w szarościach", Anna Wąsikiewicz
"Przeszłość grzesznika", Franciszek Żmurko
"Przewoźniczka", Janusz Lewandowski
"Przewoźnik magicznych zaklęć", Borys Michalik
"Przez głębokie śniegi", Michał Wywiórski-Gorstkin
"Przez kamienie", Emil Eisman-Semenowsky
"Przez przeszkodę", Artur Wacław Wielogłowski zw. Starykoń
"Przeznaczenie", Jacek Malczewski
"Przezroczyste", Krystyna Ruminkiewicz
"Przy bramie miejskiej", Stanisław Chlebowski
"Przy brodzie", Ludwik Gędłek
"Przy drodze", Tadeusz Rybkowski
"Przy fortepiane", Konrad Krzyżanowski
"Przy kawiarnianym stoliku", Zygmunt Andrychiewicz
"Przy klawikordzie - Pieśń miłosna", Władysław Czachórski
"Przy kominku", Władysław Podkowiński zw. Andrzej Ansgary
"Przy kuchni", Aleksander Kotsis
"Przy lampie - autoportret", Maria Pia Górska
"Przy ognisku", Józef Rapacki
"Przy ognisku", Adam Setkowicz
"Przy ognisku", Zofia Stryjeńska
"Przy ognisku w lesie", Stanisław Pomian Wolski
"Przy płocie", Roman Kochanowski
"Przy pracy", Zofia Stankiewicz
"Przy pracy", Anna Wąsikiewicz
"Przy stole", Joachim Weingart
"Przy stole", Leopold Gottlieb
"Przy stole", Leopold Gottlieb
"Przy stole", Krzysztof Musiał
"Przy studni", Władysław Szerner
"Przy studni", Franciszek Ksawery Bujakiewicz
"Przy studni", Jacek Malczewski
"Przy studni", Jacek Malczewski
"Przy studni", Alfons Karpiński
"Przy studni", Henryk Siemiradzki
"Przy studni", Franciszek Streitt
"Przy świątyni (sielanka)", Henryk Siemiradzki
"Przy świecy", Konrad Krzyżanowski
"Przy toalecie", Leopold Gottlieb
"Przy ulicy", Nikifor Krynicki
"Przy watrze góralskiej", Zofia Stryjeńska
"Przy wiejskiej drodze", Roman Kochanowski
"Przybycie papieskiego emisariusza", Jarosław Jaśnikowski
"Przybyszów", Aleksandra Rej
"Przygoda na drodze", Ludwik Gędłek
"Przygody w hangarach", Borys Michalik
"Przygotowania do polowania", Ludwik Gędłek
"Przygotowania do ucieczki", Justyna Pennards-Sycz
"Przygotowania do ucieczki 2", Justyna Pennards-Sycz
"Przygotowanie do ataku", Jan Rosen
"Przygotowanie do polowania", Władysław Karol Szerner
"Przyjaciele", Dariusz Żejmo
"Przyjaciółki", Jerzy Faczyński
"Przyjazd do miasteczka", Zygmunt Rozwadowski
"Przyjazd gości", Marcin Zaleski
"Przyjazd karetki pocztowej do miasteczka", Alfred Wierusz-Kowalski
"Przyjazd oczekiwanego gościa", Stanisław Kaczor-Batowski
"Przyjaźń", Franciszek C. Kulon
"Przyjaźń", Franciszek C. Kulon
"Przyjęcie urodzinowe", Zygmunt Menkes
"Przyjęcie weselne", Władysław Bakałowicz
"Przykościelne lipy", Henryk Uziembło
"Przypadek w grze dla jednego", Ryszard Winiarski
"Przypływ nadziei", Dariusz Ślusarsky
"Przypływ sennych marzeń", Krzysztof Żyngiel
"Przysięga Kościuszki na rynku krakowskim 24 marca 1794", Franciszek Smuglewicz
"Przysięga królowej Jadwigi", Józef Simmler
"Przystanek", Krzysztof Musiał
"Przystanek Alaska", Borys Michalik
"Przystań", Andrzej Fogtt
"Przystań", Jacek Szynkarczuk
"Przystań na Solcu", Aleksander Gierymski
"Przystań niczyja", Mikołaj Sętowski
"Psalm 108-3", (Bencion Rabinowicz) Benn
"Pstrokata angora V", Wiktoria Goryńska
"Psy myśliwskie", Alfred Wierusz-Kowalski
"Psy przy saniach", Alfred Wierusz-Kowalski
"Ptak", Ryszard Tyszkiewicz
"Ptak", Jerzy Faczyński
"Ptak szczęścia", Anna Wach
"Ptaki", Janusz Lewandowski
"Ptaki", Tadeusz Makowski
"Ptaki", Zdzisław Cyankiewicz (Cyan)
"Ptasia Ciotka ...", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Ptasie miasto", Piotr Adamczyk
"Ptasie miasto", Justyna Ralicka
"Ptasie rozmowy", Krzysztof Koniczek
"Puk puk!", Jan Czesław Moniuszko
"Pułapka", Karol Bąk
"Pułaski pod Częstochową", Józef Chełmoński
"Pułaski pod Savannach", Stanisław Kaczor-Batowski
"Pułkownik Koenigsfels uczy jazdy konnej ks. Józefa Poniatowskiego", Bernardo Bellotto (Canaletto)
"Pułtusk", Edward Dwurnik
"Punch & Judy", Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Punkt kontrolny Westbahnhof", Jacek Lipowczan
"Punkt widzenia - dyptyk", Jan Lebenstein
"Purim", Artur Kolnik
"Purim", Artur Kolnik
"Pustawarnia na Ukrainie", Jan Stanisławski
"Pustka - Stare gniazdo", Ferdynand Ruszczyc
"Pusty dwór", Jacek Malczewski
"Pustynna przygoda", Borys Michalik
"Pustynna wymiana myśli", Borys Michalik
"Pustynne wojaże", Borys Michalik
"Pustynny krążownik", Jarosław Jaśnikowski
"Puszcza", Wincenty Wodzinowski
"Puszcza", Józef Chełmoński
"Puszczanie wianków na Wiśle", Zofia Stryjeńska
"Puszczańska ikona", Antoni Szymaniuk
"Puszczańskie cmentarzysko", Antoni Szymaniuk
"Puszka Pandory", Jacek Lipowczan
"Puszta", Tadeusz Ajdukiewicz
"Pyramid", Józef Stanisław Ostoja-Kotkowski
"Pytanie o drogę", Zygmunt Rozwadowski
"Pytanie o drogę", Jan Chełmiński
"Pytanie o drogę", Jan Chełmiński
"Pytanie serca", Franciszek Streitt
"Pytia", Jacek Malczewski


SKLEP
ENGLISH VERSION | GALERIA


PRACE ARTYSTÓW WSPÓŁCZESNYCH NA SPRZEDAŻ
     
PRACE ARTYSTÓW WSPÓŁCZESNYCH NA SPRZEDAŻ