Alfabetyczny indeks obrazów (T)

A | B | C | Ć | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | 
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T | U | V | W | X | Y | Z | Ż | Ź | 

T

"T 7", Zdzisław Beksiński
"Ta chwila", Graszka Paulska
"Tablica Dziesięciorga Przykazań", Malarz Nieznany
"Tablica erekcyjna, chrzcielnica i napisy z kościoła św. Krzyża w Bodzentynie", Wojciech Gerson
"Tablice czerwone", Jonasz Stern
"Tabor", Józef Brandt
"Tabor kozacki", Jan Falsyfikat
"Tabor w podróży", Józef Brandt
"Taca z owocami", Mojżesz Kisling
"Tace", Rafał Olbiński
"Tadeusz Kościuszko", Marcin Jabłoński
"Tadeusz Kościuszko w mundurze generalskim", Aleksander Orłowski
"Tadeusz Kościuszko z oficerami na koniach", Jan Styka
"Tadzio", Wojciech Weiss
"Tadź Mahal", Alicja Halicka
"Tajemna gra", Łukasz Korolkiewicz
"Tajemnica", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Tajemnica II", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Tajemnica II", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Tajemnica skrzypiec", Krzysztof Koniczek
"Tajemnica wieży Babel", Krzysztof Koniczek
"Tajemnica zamku mgieł", Kornel Wilczek
"Tajemnice Bosforu", Anna Wach
"Tajemnice galaktycznego zamku", Kornel Wilczek
"Tajemnice wieży Babel", Krzysztof Koniczek
"Tajemnice wieży Babel", Krzysztof Koniczek
"Tajemnicza szafa", Jacek Szynkarczuk
"Tajemniczy ogród", Dariusz Żejmo
"Tajemny taniec", Jan Dobkowski
"Tajne obserwatorium astronomiczne", Zbigniew Hinc
"Tak blisko", Graszka Paulska
"Tak jedzą tamci, a tak im się przypatrują ci", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Tak pije kobieta rasowa i dobrze wychowana", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Tak pijemy my", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Tak żrą podobno wszyscy, gdy ich nikt nie widzi", Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
"Taka jedna w czerwonych rękawiczkach", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna w kolczykach", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna w kwieciu", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna w szalu", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna w turkusowej sukience", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna w turkusowej sukience", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna z irysami", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna z kotem", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna z kwiatami", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna z pelargoniami", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna z tulipanami", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna z żonkilami", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka jedna zadumana", Krystyna Ruminkiewicz
"Taka ssytuacja", Wiktor Najbor
"Taki sobie pejzaż. Lato", Krzysztof Koniczek
"Takie dwie", Krystyna Ruminkiewicz
"Takie dwie z syfonem", Krystyna Ruminkiewicz
"Talizmany", Alfred Lenica
"Tam jest twój dom, gdzie serce twoje", Paweł Garwol
"Tama", Jan Cybis
"Tamburyn", Adam Styka
"Tancerka", Jerzy Faczyński
"Tancerka", Adam Styka
"Tancerka i gitarzysta", Eugeniusz Zak
"Tancerka i grające fauny", Jerzy Hulewicz
"Tancerki", Jerzy Faczyński
"Tancerz", Eugeniusz Zak
"Tancerze", Dariusz Miliński
"Taniec", Rafał Malczewski
"Taniec", Feliks Michał Wygrzywalski
"Taniec", Jan Marcin Szancer
"Taniec", Alicja Halicka
"Taniec", Krzysztof Musiał
"Taniec - Naiwne", Józef Mehoffer
"Taniec góralski", Zofia Stryjeńska
"Taniec komety", Kornel Wilczek
"Taniec kozacki", Dominik Woźniak
"Taniec pomiędzy sztyletami", Henryk Siemiradzki
"Taniec Salome", Edward Okuń
"Taniec słońc", Kornel Wilczek
"Taniec śmierci", Malarz Nieznany
"Taniec tatarski", Juliusz Kossak
"Taniec z gwiazdą zagubioną", Karol Bąk
"Tańce w karczmie", Włodzimierz Tetmajer
"Tańcząca", Eugeniusz Zak
"Tańcząca", Justyna Anthony
"Taras", Stefan Bakałowicz
"Targ", Henryk Epstein
"Targ", Erno Erb
"Targ", Marcin Zaleski
"Targ bydła", Henryk Epstein
"Targ koński", Jan Kotowski
"Targ koński", Jan Chełmiński
"Targ koński - Na stepie", Tadeusz Ajdukiewicz
"Targ na jarzyny na Placu Żelaznej Bramy w Warszawie", Józef Pankiewicz
"Targ na konie pod Wawelem", Juliusz Kossak
"Targ na konie w Bałcie", Józef Chełmoński
"Targ na kwiaty przed kościołem La Madeleine", Józef Pankiewicz
"Targ na Pradze", Jan Piotr Norblin de la Gourdaine
"Targ przed Wielkanocą...", Tadeusz Rybkowski
"Targ rybny przy moście Podgórskim w Krakowie", Artur Markowicz
"Targ w Kazimierzu", Władysław Szulc
"Targ w małym miasteczku", Ryszard Okniński
"Targ w małym miasteczku", Władysław Szerner
"Targ w miasteczku pod Krakowem", Władysław Szerner
"Targ w Opatowie", Jan Feliks Piwarski
"Targ wiejski", Józef Chełmoński
"Targowanie", Stanisław Masłowski
"Targowica", Erno Erb
"Tarniny", Daniel Pielucha
"Tarzający się ogier", Aleksander Orłowski
"Tatar na koniu", Aleksander Orłowski
"Tatry", Stanisław Gałek
"Tatry", Stanisław Żukowski
"Tatry (Droga do Morskiego przez Zawrat)", Aleksander Mroczkowski
"Tatry - 1", Jerzy Duda-Gracz
"Tatry - widok na Giewont", Aleksander Kotsis
"Tatry - Widok na Kościelec", Soter Jaxa-Małachowski
"Tatry w zimie", Stefan Filipkiewicz
"Tatry w zimie", Marian Klaklik
"Tatry Wysokie w zimie", Zygmunt (Zych) Bujnowski
"Tatry z Antałówki", Stefan Filipkiewicz
"Tatry z Antałówki", Mieczysław Filipkiewicz
"Tatry Zachodnie", Rafał Malczewski
"Tchnienie", Elżbieta Mozyro
"Tchórz Stalin lubił owoce", Edward Dwurnik
"Teatr antyczny", Kasper Pochwalski
"Teatr dziecięcy", Tadeusz Makowski
"Teatr w Łazienkach. Zima", Leon Wyczółkowski
"Teatrzyk kukiełkowy", Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Tekla z Czapliców księżna Jabłonowska", Wincenty de Lesseur
"Teluropolis", Marcin Kołpanowicz
"Temida", Rafał Olbiński
"Temida", Stanisław Młodożeniec
"Temida", Franciszek C. Kulon
"Temida", Cyprian Nocoń
"Temporary Appreciation II", Rafał Olbiński
"Tempus Fugit...", Jacek Lipowczan
"Tenisistka", Ludomir Sleńdziński
"Teren prywatny", Cyprian Nocoń
"Terminatorskie trudy", Franciszek Streitt
"Termy Karakali", Ludomir Sleńdziński
"Tesia", Aleksandra Rej
"Testopolis", Marcin Kołpanowicz
"Texaco", Franciszek C. Kulon
"Tęcza", Jan Stanisławski
"Tęczowa Warszawa", Edward Dwurnik
"Tęsknota", Vlastimil Hofman
"Tęsknota", Feliks Michał Wygrzywalski
"Tęsknota", Maja Borowicz
"Thanatos", Jacek Malczewski
"Thanatos", Jacek Malczewski
"Thanatos", Jacek Malczewski
"Thanatos", Dariusz Żejmo
"Thanatos", Jacek Malczewski
"Thanatos II", Jacek Malczewski
"The Colour of Shade II", Rafał Olbiński
"The rolling stones", Cyprian Nocoń
"The Tempest", Rafał Olbiński
"This is India, Man", Paweł Garwol
"Tierieszkowa", Zbigniew Rogalski
"Time Gold", Karol Bąk
"Time IV", Karol Bąk
"Tkacze dywanów", Feliks Michał Wygrzywalski
"Tłocznia mistyczna", Malarz Nieznany
"To Have or to Have Not", Rafał Olbiński
"To ja już dziękuję", Wiktor Najbor
"Toaleta", Jerzy Nowosielski
"Toaleta", Tymon Niesiołowski
"Toaleta Wenus (Wenus przed lustrem)", Zygmunt Waliszewski
"Toast", Wincenty Wodzinowski
"Tobiasz - portret Ligęzy", Jacek Malczewski
"Tobiasz i trzej aniołowie", Jacek Malczewski
"Tokowisko cietrzewi", Zygmunt Józefczyk
"Topniejące śniegi", Stefan Filipkiewicz
"Topole nad wodą", Jan Stanisławski
"Tornadopolis", Marcin Kołpanowicz
"Torpor", Daniel Pielucha
"Toskania", Krystyna Ruminkiewicz
"Totem", Jan Lebenstein
"Totem", Jerzy Faczyński
"Touch", Paweł Garwol
"Towarzystwo na wycieczce nad jeziorem", Jan Piotr Norblin de la Gourdaine
"Towarzysz broni", Józef Brandt
"Tragedia rodzinna (Handlarz ryb)", Kazimierz Mikulski
"Trakt leśny. Jesień", Stanisław Żukowski
"Trakt leśny. Odwilż", Stanisław Żukowski
"Transcendencja", Dariusz Ślusarsky
"Transition VI", Ryszard Winiarski
"Translator", Józef Stanisław Ostoja-Kotkowski
"Tratwa", Paweł Garwol
"Tratwy", Edmund Bartłomiejczyk
"Traviata", Rafał Olbiński
"Trawa", Aleksander Orłowski
"Treser (II)", Tadeusz Brzozowski
"Trębacz", Józef Brandt
"Trębacz 13 pułku ułanów galicyjskich", Juliusz Kossak
"Trębacz 8. Pułku Ułanów z Krakowa", Wojciech Kossak
"Trębacz z koniem", Wojciech Kossak
"Trimaranolot Archibalda Rdzawowąsego", Jarosław Jaśnikowski
"Tristan i Izolda", Andrzej Szewczyk
"Troje dzieci", Vlastimil Hofman
"Troje dzieci", Tadeusz Makowski
"Troje dzieci pod chorągiewkami", Tadeusz Makowski
"Troje dzieci pod drogowskazem", Tadeusz Makowski
"Troje dzieci w przebraniu", Tadeusz Makowski
"Trojka", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Trojka", Alfred Wierusz-Kowalski
"Trojka", Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz
"Trop w trop", Tadeusz Brzozowski
"Tropikalna martwa natura", Zygmunt Menkes
"Trójca Święta", Szymon Czechowicz
"Trójca Święta (Pietas Domini)", Malarz Nieznany
"Trójka", Jan Wolski
"Trójka", J. Konarski
"Trójka", Józef Chełmoński
"Trójka", J. Konarski
"Trójka", Juliusz Słabiak
"Trójka", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Trójka", J. Konarski
"Trójka", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Trójka luzem", Daniel Pielucha
"Trójka na śniegu", Czesław Wasilewski zw. Zygmuntowicz, Ignacy
"Trójka przyjaciół w obozie na pustyni", Adam Styka
"Trójka w kurzu", Alfred Wierusz-Kowalski
"Trójka w śniegu. Polowanie z chartami na zające", Józef Chełmoński
"Trudne ćwiczenie", Sylwester Antoni Schnarbach (Sznarbach)
"Trumna chłopska", Aleksander Gierymski
"Trwam", Krzysztof Musiał
"Trwanie", Karol Bąk
"Trwanie", Kamil Lisek
"Tryptyk", Graszka Paulska
"Tryptyk Koronacji Marii", Malarz Nieznany
"Tryptyk z autoportretem", Jacek Malczewski
"Trzciny", Mieczysław Korwin Piotrowski
"Trzech mężczyzn", Stanisław Eleszkiewicz
"Trzech obserwatorów", Andrzej Bieńkowski
"Trzech rabbich w synagodze", Konstanty Szewczenko
"Trzech rybaków", Feliks Michał Wygrzywalski
"Trzeci wymiar podróży Kolumba", Borys Michalik
"Trzeci wymiar rzeczywistości", Borys Michalik
"Trzej aniołowie z Tobiaszem", Jacek Malczewski
"Trzej Królowie", Józef Mehoffer
"Trzy chabry", Magdalena Skrzyńska
"Trzy damy", Wacław Wąsowicz
"Trzy dzikie jabłonie", Magdalena Skrzyńska
"Trzy głowy chłopskie", Piotr Michałowski
"Trzy główki dziecięce", Franciszek Żmurko
"Trzy grabiące kobiety", Jacek Malczewski
"Trzy Gracje", Joanna Sierko Filipowska
"Trzy Gracje", Daniel Pielucha
"Trzy Gracje", Dominik Woźniak
"Trzy gracje", Daniel Pielucha
"Trzy Gracje", Andrzej Andrea Sajewski
"Trzy Gracje", Jacek Lipowczan
"Trzy Gracje", Cyprian Nocoń
"Trzy gracje", Stanisław Żurawski
"Trzy Gracje", Henryk Stażewski
"Trzy kobiety", Leopold Gottlieb
"Trzy królowe", Tomasz Sętowski
"Trzy okna", Krzysztof Koniczek
"Trzy pokolenia", Witold Wojtkiewicz
"Trzy postacie", Marek Żuławski
"Trzy smutne", Jan Dobkowski
"Trzy ścieżki", Cyprian Nocoń
"Trzydzieścitrzy", Krzysztof Izdebski-Cruz
"Trzykrotna symetria trójkąta", Józef Stolorz
"Trzynastego... po spektaklu", Jacek Lipowczan
"Tsunami 2", Krzysztof Koniczek
"Tukan", Dagmara Wrona
"Tukany", Anna Wach
"Tulipany", Józef Czapski
"Tulipany", Tamara Łempicka
"Tulipany", Irena Weiss zw. Aneri
"Tulipany", Edward Dwurnik
"Tulipany", Józef Pankiewicz
"Tulipany", Krystyna Ruminkiewicz
"Tulipany 2", Krystyna Ruminkiewicz
"Tulipany 3", Krystyna Ruminkiewicz
"Tulipany pąsowe", Edward Dwurnik
"Tulipany piaskowe", Edward Dwurnik
"Tulipany w kloszu", Olga Boznańska
"Tulipany w kolorze ecru", Edward Dwurnik
"Tulipany w szklanym flakonie", Józef Pankiewicz
"Tulipany w wazonie", Józef Pankiewicz
"Tułacze", Adolf (Abraham) Behrmann
"Tunel", Dariusz Żejmo
"Turczynka modląca się w Zielonym Meczecie, Bursa", Stanisław Chlebowski
"Turecki wartownik", Stanisław Chlebowski
"Tureckie kobiety", Stanisław Chlebowski
"Turek dźwigający rannego", Henryk Rodakowski
"Turek podtrzymujący rannego", Henryk Rodakowski
"Turniej (Bajka zimowa, Walka, Dzieci i pajace, Baśń zimowa)", Witold Wojtkiewicz
"Turquaz", Stanisław Młodożeniec
"Tutaj", Monika Stanisławska
"Twarz", Bolesław Biegas
"Twarz Chrystusa", Tadeusz Brzozowski
"Twarz z Poggio", Stasys Eidrigevičius
"Twarze", Jerzy Faczyński
"Twarze Nowego Jorku", Tadeusz Mysłowski
"Twierdza", Zbigniew Hinc
"Twierdza wśród obłoków", Jarosław Jaśnikowski
"Twoim ŚwiaTłem", Elżbieta Mozyro
"Twoje oczy Elu", Edward Dwurnik
"Typy spod Bukowiny", Zygmunt Ajdukiewicz
"Tytanida", Bolesław Biegas


SKLEP
ENGLISH VERSION | GALERIA


PRACE ARTYSTÓW WSPÓŁCZESNYCH NA SPRZEDAŻ
     
PRACE ARTYSTÓW WSPÓŁCZESNYCH NA SPRZEDAŻ